Markalar         Çok Satanlar         İndirimdekiler         En Yeniler         Fırsat Ürünleri
hp kartuş fiyatları, ucuz hp kartuş, hp kartuşları

HP 823A Siyah LaserJet Toner Kartuşu (Stok Kodu:CB380A)

 
 
 

Marka: HP Hawlett Packard
Stok Kodu: CB380A
Stok Birimi: Adet
Fiyatı: 267,25 USD +KDV
TL Fiyatı: 1.437,99 TL +KDV
KDV Dahil:
1.696,83 TL

 
 
 
      
 
 

 

 •   

 •  
      
   
        
   
   
   
   

  Birçok ihtiyacı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Geliştirilmiş ColorSphere tonerle tutarlı, dinamik ve parlak renkler elde edilir. Günlük iş belgelerinden profesyonel pazarlama materyallerine kadar mükemmel sonuçlar.
  Güvenilir baskı özelliği verimliliği artırır. Kartuşa dahil edilen ColorSphere toneri ve zekası hızlı, yüksek kaliteli, güvenilir baskılar sağlar. Sorunsuz baskı, zamandan tasarruf sağlayabilir, verimliliği artırabilir ve toplam baskı maliyetlerini azaltabilir.
  Orijinal HP toner kartuşlarının sağladığı yönetilebilirlik özellikleriyle, ofis işleriniz sorunsuz bir şekilde yapılır. Kartuşa dahil edilmiş zeka özelliği, kullanımı takip etmek ve sarf malzemeleri azaldığında uyarmak için yazıcıyla iletişim kurar.
  1HP'nin talebi üzerine QualityLogic Inc. tarafından yapılan 2005 Toner Kartuşu Güvenilirliği Karşılaştırması Araştırması'nın ortalama test sonuçlarını temel alır. HP Color LaserJet 4650 (Q3668A) yazıcısı için renkli toner kartuşları üzerinde testler uygulanmıştır. Sonuçlar değişebilir. Tüm ayrıntılar için bkz. http://www.hp.com/go/suppliesreliability.
  2Sayfa kapsamı %20'den fazladır.
  3Programın piyasada bulunabilirliği değişiklik gösterir. HP baskı sarf malzemelerinin iade ve geri dönüşümü, HP Planet Partners programı vasıtasıyla Asya, Avrupa ve Kuzey ve Güney Amerika'daki 45'ten fazla ülke ve bölgede halen bulunmaktadır.
  4ISO/IEC 19798 uyarınca beyan edilen verim değeri. Gerçek değerler basılan görüntülere ve diğer etkenlere bağlı olarak önemli ölçüde farklılık gösterir.

  Genel Bakış ve Spesifikasyonlar

  Genel bakış ve özellikler
  Genel Bakış HP 823 LaserJet Baskı Sarf Malzemeleri, geliştirilmiş HP ColorSphere toner ile hızlı ve parlak sonuçlar almanızı sağlar. Güvenilir, tutarlı performans ve zaman kazandıran sarf malzemeleri yönetimi özelliklerine sahip Orijinal HP sarf malzemelerini kullandığınızda yüksek verimlilik elde edersiniz.
  Yazdırma özellikleri
  Yazıcı kartuşu renkleri Siyah
  Baskı teknolojisi Lazer
  Baskı kapasitesi (siyah ve beyaz) Ortalama kesintisiz Siyah Kartuş kapasitesi 16,500 standart sayfadır. ISO/IEC 19798'ye göre beyan edilen kapasite değeri.
  Sayfa üretimi dipnotu Gerçek değerler basılan görüntülere ve diğer etkenlere bağlı olarak önemli ölçüde farklılık gösterir. Daha fazla bilgi için bkz. http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies
  Çevre şartnameleri
  Çalıştırma nem aralığı % 20 - 80 BN
  Depolama Isısı -20 - 40°C
  Boyutlar/Ağırlık /Garanti
  Paket boyutları (G x D x Y) 584 x 130 x 195 mm
  Paket ağırlığı 1,55 kg
  Garanti Bu HP ürününde hiçbir malzeme ve işçilik hatası olmadığı garanti edilir

   

  Tüm kırtasiye ihtiyaçlarınızı 7 gün 24 saat www.protokolkirtasiye.com  sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Almış olduğunuz tüm ürünler kendi alanlarında kendini kanıtlamış ürünlerdir. Daha detaylı bilgi için 0212 293 06 81-82 telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Tüm kırtasiye ürünlerinde yılların vermiş olduğu tecrübeyle size en iyi hizmeti sunuyoruz 

   
   
     
   
   
   
   

   
   
         
   
   
   
   
   
   
   
   

    Copyright © PROTOKOL KIRTASİYE LOJİSTİK OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.