Markalar         Çok Satanlar         İndirimdekiler         En Yeniler         Fırsat Ürünleri
hp kağıt ürünleri, hp kağıt rulo, ucuz hp kağıt ürünleri

HP Foto-Gerçekçi Poster Kağıdı-914 mm x 61 m (36 inç x 200 ft) (Stok Kodu:CG419A)

 
 
 

Marka: HP Hawlett Packard
Stok Kodu: CG419A
Stok Birimi: Adet
Fiyatı: 82,76 USD +KDV
TL Fiyatı: 445,31 TL +KDV
KDV Dahil:
525,46 TL

 
 
 
      
 
 

 

 •   

 •  
      
   
        
   
   
   
   

  HP Foto-Gerçekçi Poster Kağıdı geri dönüştürülebilir, çok yönlü bir ortamdır. Canlı, uzun ömürlü görüntü kalıcılığı, bu kağıdın geniş bir iç mekan uygulamaları yelpazesi için ideal olmasını sağlar. Tutarlı sonuçlar ve kolay yazdırma sonrası işleme verimlilik artışı sağlar.
  Daha yüksek maliyetli fotoğraf ortamlarına alternatif oluşturan bu kağıt bazlı ortamlarda uzun ömürlü görüntüler için ideal olan canlı, fotoğraf gerçekliğinde baskılar üretin. HP Foto-Gerçekçi Poster Kağıdı geniş bir iç mekan grafik teşhir uygulamaları yelpazesi için ideal bir çözümdür.
  Bu kullanımı kolay kağıtla iş akışınızı kolaylaştırın. Hızlı kuruma süresi baskı sonrası işlemi kolaylaştırır. Daha fazla verimlilik elde edin - HP Foto-Gerçekçi Poster Kağıdı lamine edilebilir, monte edilebilir ve geleneksel olarak işlenebilir.
  HP büyük biçimli baskı sisteminin güvenilir performansını yaşayın. HP Foto-Gerçekçi Poster Kağıdı, tutarlı görüntü kalitesi ve mükemmel sağlamak amacıyla Orijinal HP mürekkepleri ve yazıcıyla birlikte tasarlanmıştır.
  1 Çeşitli HP ortamları üzerinde HP Image Permanence Lab tarafından iç mekan vitrinde gösterim derecelendirmeleri. Xenon-Arc aydınlatma altındaki test verilerine dayanan HP tahminleri; hesaplama günde 6.000 Lüks/12 saat oranını varsayar. Daha fazla bilgi için bkz. http://www.hp.com/go/supplies/printpermanence
  2 Çeşitli HP ortamları üzerinde HP Image Permanence Lab ve/veya Wilhelm Imaging Research, Inc. tarafından gerçekleştirilen doğrudan güneş ışığından uzakta, cam altında iç mekan gösterimler için görüntü kalıcılığı derecelendirmesi. Daha fazla bilgi için bkz. http://www.hp.com/go/supplies/printpermanence

  Genel Bakış ve Spesifikasyonlar

  Uyumluluk
  Donanım uyumluluğu HP Designjet L65500 Yazıcı
  Genel bakış ve özellikler
  Genel Bakış HP Foto-Gerçekçi Poster Kağıdı geri dönüştürülebilir, çok yönlü bir ortamdır. Canlı, uzun ömürlü görüntü kalıcılığı, bu kağıdın geniş bir iç mekan uygulamaları yelpazesi için ideal olmasını sağlar. Tutarlı sonuçlar ve kolay yazdırma sonrası işleme verimlilik artışı sağlar.
  Özellikler
  Rulo boyutları 914 mm x 61 m
  Asıl boyut 76,2 mm
  Yazdırma malzemesi parlaklığı TAPPI T-452 Test Yöntemi uyarınca %90
  Yazdırma malzemesi ağırlığı ISO 536 Test Yöntemi uyarınca 205 g/m²
  Ortam yüzeyi Saten
  Beyazlık CIE Ganz 82 Test Yöntemi uyarınca 110, ISO 11476 Test Yöntemi uyarınca 99, ISO 11475 Test Yöntemi uyarınca 114
  Birincil malzeme Ağaç lifi
  Geri dönüşüm yöntemi Yerel geri dönüşüm kaynağı
  Üretildiği ülke/bölge ABD'de imal edilmiştir
  Çalışma koşulları
  Çalışma ısısı aralığı 15 - 100° C
  Raf ömrü 2 yıl, orijinal ambalajında, açılmamış
  Boyutlar/Ağırlık /Garanti
  Paket boyutları (G x D x Y) 215,9 x 215,9 x 981 mm
  Paket ağırlığı 12,25 kg
  Garanti HP büyük biçimli baskı malzemeleri, malzeme ve işçilik yönünden hatasızdır. Garanti bildirimi için lütfen bkz. http://www.hp.com/go/HPMediaWarranties. Garanti hizmeti elde etmek için lütfen HP müşteri destek hizmetlerine ulaşın.


   

  Tüm kırtasiye ihtiyaçlarınızı 7 gün 24 saat www.protokolkirtasiye.com  sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Almış olduğunuz tüm ürünler kendi alanlarında kendini kanıtlamış ürünlerdir. Daha detaylı bilgi için 0212 293 06 81-82 telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Tüm kırtasiye ürünlerinde yılların vermiş olduğu tecrübeyle size en iyi hizmeti sunuyoruz 

   
   
     
   
   
   
   

   
   
         
   
   
   
   
   
   
   
   

    Copyright © PROTOKOL KIRTASİYE LOJİSTİK OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.