Markalar         Çok Satanlar         İndirimdekiler         En Yeniler         Fırsat Ürünleri
hp kağıt ürünleri, hp kağıt rulo, ucuz hp kağıt ürünleri

HP Kalın Bez Afiş-2642 mm x 50 m (104 inç x 164 ft) (Stok Kodu:CG437A)

 
 
 

Marka: HP Hawlett Packard
Stok Kodu: CG437A
Stok Birimi: Adet
Fiyatı: 1.124,44 USD +KDV
TL Fiyatı: 6.018,68 TL +KDV
KDV Dahil:
7.102,04 TL

 
 
 
ÜRÜN STOKTA YOK
 
 

 

 •   

 •  
      
   
        
   
   
   
   

  HP Kalın Bez Afiş, geleneksel afiş ve teşhir malzemeleri için çok yönlü, geri dönüştürülebilir1 bir alternatif oluşturur. Yüksek verimliliği korumak için ihtiyacınız olan mükemmel işlenebilirlik, görüntü kalitesi ve çizilme ile yırtılmaya karşı dayanıklılığın tadını çıkarın.
  Bu çok yönlü ve alev almaz5 örgü polyester malzeme sayesinde geleneksel afiş ve teşhir ürünleri için geri dönüştürülebilir1 bir alternatif sunar. Oeko-Tex® Standart 100 kriterini karşılayan HP Lateks Mürekkepleri ile üretilen iç mekan baskıları için güvence sağlayabilirsiniz4.
  İşlenmesinin ne kadar kolay olduğunu görün. Mükemmel işlenebilen ve çizilme ile yırtılmaya karşı dayanacak şekilde tasarlanan malzeme yapısı, baskı tekrarlarıyla kaybedilen zaman ve masrafın azaltılmasını sağlar. Bu kullanımı kolay, birleştirilebilir ortam sayesinde özel çalışmalara imkan verir.
  Kumaş ve afişlerden vitrin içi ürünlere kadar bir dizi yüksek etkili iç mekan uygulaması sunar. Pürüzsüz yüzeyler üzerinde net görüntü kalitesi ve parlak renkler elde edin. HP Designjet ve HP Scitex baskı sistemleri aracılığıyla çok yönlülüğün avantajlarından yararlanın.
  1HP Büyük Biçimli Ortam geri alma programının piyasada bulunabilirliği değişiklik gösterir. Geri dönüşüm programları bölgenizde sunulmuyor olabilir. Ayrıntılar için bkz. http://www.hp.com/recycle.
  2HP Lateks Mürekkepleri ile. HP Image Permanence Lab tarafından doğrudan güneş ışığına maruz kalmayan/iç mekan gösterimler için belirlenen görüntü kalıcılık derecesi. Daha fazla bilgi için bkz. http://www.hp.com/go/supplies/printpermanence
  3HP Lateks Mürekkepleri ile. HP Image Permanence Lab tarafından HP baskı malzemelerini içeren çeşitli ortamlarla ilgili olarak yapılan vitrin için görüntüleme derecelendirmesi. Daha fazla bilgi için bkz. http://www.hp.com/go/supplies/printpermanence
  4Üretimin tüm aşamalarındaki tekstil hammaddeleri, ara ürün ve bitmiş ürünler için evrensel tekdüze test ve belgelendirme sistemi olan Oeko-Tex® Standart 100 uyarınca Oeko-Tex® belgelidir. Pestisitler (böcek kimyasalları), alerjiye neden olan boya maddeleri veya organik kalay bileşikleri gibi kimyasalları yaymaları ile ilgili test edilmiştir.
  5B1 ve NFPA onaylı yangın belgeleri.

  Genel Bakış ve Spesifikasyonlar

  Uyumluluk
  Donanım uyumluluğu HP Designjet 10000 Yazıcı serisi, HP Designjet L65500 Yazıcı
  Genel bakış ve özellikler
  Genel Bakış HP Kalın Bez Afiş, geleneksel afiş ve teşhir malzemeleri için çok yönlü, geri dönüştürülebilir1 bir alternatif oluşturur. Yüksek verimliliği korumak için ihtiyacınız olan mükemmel işlenebilirlik, görüntü kalitesi ve çizilme ile yırtılmaya karşı dayanıklılığın tadını çıkarın.
  Özellikler
  Rulo boyutları 2642 mm x 50 m
  Asıl boyut 76,2 mm
  Yazdırma malzemesi ağırlığı ISO 536 Test Yöntemi uyarınca 280 g/m²
  Ortam yüzeyi Mat
  Birincil malzeme Polyester
  Geri dönüşüm yöntemi HP Büyük Biçimli Ortam geri alma programı
  Üretildiği ülke/bölge Almanya'da imal edilmiştir
  Çalışma koşulları
  Çalışma ısısı aralığı 15 - 35° C
  Raf ömrü 1 yıl, orijinal ambalajında, açılmamış
  Boyutlar/Ağırlık /Garanti
  Paket boyutları (G x D x Y) 203,2 (çap) x 2667 mm
  Paket ağırlığı 39,54 kg
  Garanti Hewlett-Packard geniş formatlı baskı malzemeleri, üretim eksiklik ve arızaları olmaması ve doğru kullanıldığında kağıt sıkışmalarına karşı dirençli tasarlanması için HP yayımlanan özelliklerini karşılamak üzere garanti altındadır.

   

  Tüm kırtasiye ihtiyaçlarınızı 7 gün 24 saat www.protokolkirtasiye.com  sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Almış olduğunuz tüm ürünler kendi alanlarında kendini kanıtlamış ürünlerdir. Daha detaylı bilgi için 0212 293 06 81-82 telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Tüm kırtasiye ürünlerinde yılların vermiş olduğu tecrübeyle size en iyi hizmeti sunuyoruz 

   
   
     
   
   
   
   

   
   
         
   
   
   
   
   
   
   
   

    Copyright © PROTOKOL KIRTASİYE LOJİSTİK OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.