Markalar         Çok Satanlar         İndirimdekiler         En Yeniler         Fırsat Ürünleri
hp kağıt ürünleri, hp kağıt rulo, ucuz hp kağıt ürünleri

HP DuPont Tyvek Afiş-914 mm x 30,5 m (36 inç x 100 ft) (Stok Kodu:CG444A)

 
 
 

Marka: HP Hawlett Packard
Stok Kodu: CG444A
Stok Birimi: Adet
Fiyatı: 198,62 USD +KDV
TL Fiyatı: 1.063,13 TL +KDV
KDV Dahil:
1.254,50 TL

 
 
 
ÜRÜN STOKTA YOK
 
 

 

 •   

 •  
      
   
        
   
   
   
   

  HP DuPont Tyvek® Afiş normal bez afişlere alternatif, makul fiyatlı, çevre konusunda sorumlu bir üründür; bu geri dönüştürülebilir, hafif HDPE Tyvek® afişi yerine yerleştirmek için halka yapması, asması veya dikmesi kolaydır1.
  Tyvek® ile yapılan mükemmel iç ve dış mekan afişleri yüksek kaliteli doğal renkler ve suya dayanıklılık ile yüksek bir resim kalitesi sunar. Yüzeyi işlemden geçmiştir, dış mekanda kullanım için laminasyon gerekmez.
  Bu Tyvek® afiş normal bez afişlere göre ileri düzeyde çok yönlüdür ve geri dönüştürülebilir1. Çeşitli iç ve dış mekan uygulamalara uygundur. Güçlü ancak hafif bileşimi yırtılmaya dayanıklıdır.
  Çeşitli iç ve dış mekan uygulamalarına uygun, oldukça dayanıklı, geri dönüştürülebilir ortam1. Bu Tyvek® afiş güvenilir iç ve dış mekan vitrinlerde yırtılma ve çizilmelere karşı dayanıklıdır.
  1 Bu ürünle ilgili geri dönüştürme olanakları şu anda yalnızca sınırlı alanlardadır. Müşteriler bu ürünün geri dönüşümü ile ilgili olarak yerel geri dönüştürme merkezlerine danışmalıdır

  Genel Bakış ve Spesifikasyonlar

  Uyumluluk
  Donanım uyumluluğu HP Designjet 8000 Yazıcı serisi, 9000 Yazıcı serisi, 10000 Yazıcı serisi, HP Designjet L65500 Yazıcı
  Genel bakış ve özellikler
  Genel Bakış HP DuPont Tyvek® Afiş normal bez afişlere alternatif, makul fiyatlı, çevre konusunda sorumlu bir üründür; bu geri dönüştürülebilir, hafif HDPE Tyvek® afişi yerine yerleştirmek için halka yapması, asması veya dikmesi kolaydır1.
  Özellikler
  Rulo boyutları 914 mm x 30,5 m
  Asıl boyut 76,2 mm
  Yazdırma malzemesi parlaklığı TAPPI T-452 Test Yöntemi uyarınca %97
  Yazdırma malzemesi ağırlığı ISO 536 Test Yöntemi uyarınca 135 g/m²
  Ortam yüzeyi Yarı parlak
  Beyazlık CIE Ganz 82 Test Yöntemi uyarınca 130
  Birincil malzeme HDPE
  Geri dönüşüm yöntemi HP Büyük Biçimli Ortam geri alma programı (Ayrıntılar için http://www.hp.com/recycle adresini ziyaret edin. Bu program dışında, bu ürünleri geri dönüştürme olanakları şu anda yalnızca sınırlı bölgelerde bulunmaktadır. Müşterilerin bu ürünlerin geri dönüşümü ile ilgili olarak yerel geri dönüştürme merkezlerine danışmaları gerekir.)
  Üretildiği ülke/bölge ABD'de imal edilmiştir
  Çalışma koşulları
  Çalışma ısısı aralığı 15 - 100° C
  Raf ömrü 2 yıl, orijinal ambalajında, açılmamış
  Boyutlar/Ağırlık /Garanti
  Paket boyutları (G x D x Y) 177,8 x 177,8 x 981 mm
  Paket ağırlığı 4,47 kg
  Garanti HP büyük biçimli baskı malzemeleri, materyal ve işçilik yönünden hatasızdır. Garanti bildirimi için lütfen bkz. http://www.hp.com/go/HPMediaWarranties. Garanti hizmeti elde etmek için lütfen HP müşteri destek hizmetleriyle temasa geçin.

   

  Tüm kırtasiye ihtiyaçlarınızı 7 gün 24 saat www.protokolkirtasiye.com  sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Almış olduğunuz tüm ürünler kendi alanlarında kendini kanıtlamış ürünlerdir. Daha detaylı bilgi için 0212 293 06 81-82 telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Tüm kırtasiye ürünlerinde yılların vermiş olduğu tecrübeyle size en iyi hizmeti sunuyoruz 

   
   
     
   
   
   
   

   
   
         
   
   
   
   
   
   
   
   

    Copyright © PROTOKOL KIRTASİYE LOJİSTİK OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.