Markalar         Çok Satanlar         İndirimdekiler         En Yeniler         Fırsat Ürünleri
hp kağıt ürünleri, hp kağıt rulo, ucuz hp kağıt ürünleri

HP Kalıcı Mat Yapışkanlı Vinil -1067 mm x 45,7 m (42 inç x 150 ft) (Stok Kodu:CG453A)

 
 
 

Marka: HP Hawlett Packard
Stok Kodu: CG453A
Stok Birimi: Adet
Fiyatı: 133,52 USD +KDV
TL Fiyatı: 714,68 TL +KDV
KDV Dahil:
843,32 TL

 
 
 
ÜRÜN STOKTA YOK
 
 

 

 •   

 •  
      
   
        
   
   
   
   

  HP Kalıcı Mat Yapışkanlı Vinil, çok çeşitli uygulamalarda canlı grafik ayrıntıları, parlak renkler ve uzun süre dayanıklı sonuçlar elde etmenizi sağlar. Bu çok yönlü kalıcı yapışkanlı mat vinili takması ve çıkarması kolaydır.
  Canlı grafik ayrıntıları yakalayın ve parlak renkler gösterin. Etkinlik tabelalarından ürün teşhirlerine ve duvar resimlerine kadar, çeşitli iç ve dış mekan uygulamaları için ideal olan bu kendinden yapışkanlı vinil ile yüksek kaliteli bir görünüm elde edin.
  Rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılmış bu vinil ile çalışma rahatlığının tadını çıkarın. Takması ve çıkarması kolay olan ve HP garantisi kapsamında olan kalıcı kendinden yapışma özelliğiyle işleri hızlı bir şekilde bitirin3.
  Uzun ömürlü sonuçlar elde edin. Baskılar, laminesiz olarak dış mekanda 3 yıl1; vitrinde ise 5 yıl dayanmaktadır2. HP Lateks Mürekkepleri kullanarak, ek laminasyon olmaksızın suya direnç de dahil olmak üzere, optimal sonuçlar elde edersiniz.
  1HP Image Permanence Lab tarafından HP baskı malzemelerini içeren çeşitli ortamlar ile ilgili HP görüntü dayanıklılığı ve çizilme, leke ve suya dayanıklılık ölçümleri. Daha fazla bilgi için bkz. http://www.hp.com/go/supplies/printpermanence
  2HP Image Permanence Lab tarafından HP baskı malzemelerini içeren çeşitli ortamlarla ilgili olarak yapılan vitrin için görüntüleme derecelendirmesi. Daha fazla bilgi için bkz. http://www.hp.com/go/supplies/printpermanence
  3Bazı garanti sınırlamaları vardır. HP Kalıcı Mat Yapışkanlı Vinil garantisi ile ilgili bilgi almak için http://www.hp.com/go/HPMediaWarranties adresini ziyaret edin.

  Genel Bakış ve Spesifikasyonlar

  Uyumluluk
  Donanım uyumluluğu HP Designjet 8000, 9000 ve 10000 Yazıcı serisi, HP Designjet L65500 Yazıcı
  Genel bakış ve özellikler
  Genel Bakış HP Kalıcı Mat Yapışkanlı Vinil, çok çeşitli uygulamalarda canlı grafik ayrıntıları, parlak renkler ve uzun süre dayanıklı sonuçlar elde etmenizi sağlar. Bu çok yönlü kalıcı yapışkanlı mat vinili takması ve çıkarması kolaydır.
  Özellikler
  Rulo boyutları 1067 mm x 45.7 m
  Asıl boyut 76,2 mm
  Yazdırma malzemesi ağırlığı ISO 536 Test Yöntemi uyarınca 270 g/m² (astarlı), 145 g/m² (astarsız)
  Ortam yüzeyi Mat
  Birincil malzeme PVC
  Geri dönüşüm yöntemi Enerji üretimi için yakma
  Üretildiği ülke/bölge ABD'de imal edilmiştir
  Çalışma koşulları
  Çalışma ısısı aralığı 15 - 30° C
  Raf ömrü 1 yıl, orijinal ambalajında, açılmamış
  Boyutlar/Ağırlık /Garanti
  Paket boyutları (G x D x Y) 215,9 x 215,9 x 1133,48 mm
  Paket ağırlığı 11,69 kg
  Garanti HP, son kullanıcı tarafından kullanımını etkileyen ve HP tarafından yayınlanan şartları karşılamayan malzeme veya kaplama hata ve eksiklikleri içermeyeceğini temin eden garantilere sahip bir dizi kendinden yapışkanlı ürünler sunar. Görüntü kalıcılığı ve belirtilen yüzeylerden sorunsuz çıkarma gibi temel performans özellikleri de bu garantilerin kapsamındadır. Bazı garanti sınırlamaları vardır. Tam garanti bildirimi için lütfen http://www.hp.com/go/HPMediaWarranties adresine bakın

   

  Tüm kırtasiye ihtiyaçlarınızı 7 gün 24 saat www.protokolkirtasiye.com  sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Almış olduğunuz tüm ürünler kendi alanlarında kendini kanıtlamış ürünlerdir. Daha detaylı bilgi için 0212 293 06 81-82 telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Tüm kırtasiye ürünlerinde yılların vermiş olduğu tecrübeyle size en iyi hizmeti sunuyoruz 

   
   
     
   
   
   
   

   
   
         
   
   
   
   
   
   
   
   

    Copyright © PROTOKOL KIRTASİYE LOJİSTİK OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.