Markalar         Çok Satanlar         İndirimdekiler         En Yeniler         Fırsat Ürünleri
hp kağıt ürünleri, hp kağıt rulo, ucuz hp kağıt ürünleri

HP Premium Mat Fotoğraf Kağıdı-914 mm x 30,5 m (36 inç x 100 ft) (Stok Kodu:CG460A)

 
 
 

Marka: HP Hawlett Packard
Stok Kodu: CG460A
Stok Birimi: Adet
Fiyatı: 76,14 USD +KDV
TL Fiyatı: 407,55 TL +KDV
KDV Dahil:
480,91 TL

 
 
 
      
 
 

 

 •   

 •  
      
   
        
   
   
   
   

  HP Premium Mat Fotoğraf Kağıdı, yüksek mürekkep yüklü canlı, renkli grafikler ve fotografik görüntüler gibi profesyonel baskılar için düz bir yüzey ve düşük akışkanlık özelliği taşır. Fotoğraf uygulamaları için üstün görüntü kalitesi ve renkler sunar.
  Mat işlemeli canlı renklere sahip çıktı sağlayan üstün baskı kalitesi. Mikro gözenekli yüzeyi, yüksek mürekkep yüklerine ve kısa kuruma süresine olanak tanır ve anında kullanım ve laminasyon sağlar.
  Bu profesyonel, ağır ortamın kullanım özellikleri iyidir ve düzgün, şık bir işleme ile dalgalanmasız ve dayanıklı fotoğraflar sunar. Yüksek mürekkep yoğunluklarında bile anında kuruyan ortam anında kullanım ve laminasyona olanak tanır.
  Rekabetçi bir fiyata sahip premium mat fotoğraf kağıdı, geniş bir yelpazeye yayılmış grafikli ekranlar çapında yüksek bir esneklik düzeyi sunar. Düzgün, eşit dağılmış bir işleme ile tutarlı bir şekilde canlı, tam renkli grafikler ve göz alıcı fotoğraf gerçekliğinde baskılar.

  Genel Bakış ve Spesifikasyonlar

  Uyumluluk
  Donanım uyumluluğu HP Designjet Z6100 Yazıcı serisi, HP Designjet T1100 Fotoğraf Yazıcısı serisi, HP Designjet Z2100 Fotoğraf Yazıcısı serisi, HP Designjet Z3100 Yazıcı serisi, HP Designjet 5500/5000 Yazıcı serisi, HP Designjet 4000 Yazıcı serisi, HP Designjet 2000/3000 Yazıcı serisi, HP Designjet 1050C/1055CM Yazıcılar ve HP Designjet 1000 Yazıcı serisi
  Genel bakış ve özellikler
  Genel Bakış HP Premium Mat Fotoğraf Kağıdı, yüksek mürekkep yüklü canlı, renkli grafikler ve fotografik görüntüler gibi profesyonel baskılar için düz bir yüzey ve düşük akışkanlık özelliği taşır. Fotoğraf uygulamaları için üstün görüntü kalitesi ve renkler sunar.
  Özellikler
  Rulo boyutları 914 mm x 30,5 m
  Asıl boyut 50,8 mm
  Yazdırma malzemesi parlaklığı TAPPI T-452 Test Yöntemi uyarınca %91
  Yazdırma malzemesi ağırlığı ISO 536 Test Yöntemi uyarınca 210 g/m²
  Ortam yüzeyi Mat
  Beyazlık CIE Ganz 82 Test Yöntemi uyarınca 130
  Birincil malzeme Ağaç lifi ve Polietilen
  Geri dönüşüm yöntemi Geri dönüştürülebilir. Kuzey Amerika ve Asya'da (Japonya dahil), karışık kağıt kabul edebilen tüketici toplama sistemlerinde geri dönüştürülebilir (bölgenizde dönüştürülebilir olmayabilir); Avrupa'da, sıvı ambalaj kabul eden tüketici toplama sistemlerinde geri dönüştürülebilir.
  Üretildiği ülke/bölge İsviçre Malı
  Çalışma koşulları
  Çalışma ısısı aralığı 15 - 35° C
  Raf ömrü 1 yıl, orijinal ambalajında, açılmamış
  Boyutlar/Ağırlık /Garanti
  Paket boyutları (G x D x Y) 134,87 x 134,87 x 974,85 mm
  Paket ağırlığı Ağırlık, Metrik, Ambalaj
  Garanti HP geniş biçim baskı malzemeleri, malzeme ve işçilik yönünden hatasızdır. Garanti bildirimi için lütfen bkz. http://www.hp.com/go/HPMediaWarranties. Garanti hizmeti elde etmek için lütfen HP müşteri destek hizmetleri ile iletişime geçin.

   

  Tüm kırtasiye ihtiyaçlarınızı 7 gün 24 saat www.protokolkirtasiye.com  sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Almış olduğunuz tüm ürünler kendi alanlarında kendini kanıtlamış ürünlerdir. Daha detaylı bilgi için 0212 293 06 81-82 telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Tüm kırtasiye ürünlerinde yılların vermiş olduğu tecrübeyle size en iyi hizmeti sunuyoruz 

   
   
     
   
   
   
   

   
   
         
   
   
   
   
   
   
   
   

    Copyright © PROTOKOL KIRTASİYE LOJİSTİK OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.