Markalar         Çok Satanlar         İndirimdekiler         En Yeniler         Fırsat Ürünleri
hp kağıt ürünleri, hp kağıt rulo, ucuz hp kağıt ürünleri

HP Professional Parlak Lazer Fotoğraf Kağıdı 200 gsm-100 yaprak/A4/210 x 297 mm (CG966A)

 
 
 

Marka: HP Hawlett Packard
Stok Kodu: CG966A
Stok Birimi: Adet
Fiyatı: 21,27 USD +KDV
TL Fiyatı: 113,85 TL +KDV
KDV Dahil:
134,34 TL

 
 
 
      
 
 

 

 •   

 •  
      
   
        
   
   
   
   

  HP Profesyonel Parlak Lazer Fotoğraf Kağıdı, lazer baskı için tasarlanmış parlak bir kağıtla göz kamaştırıcı, görüntü yoğun belgeler, pazarlama materyalleri ve etkileyici fotoğraflar elde edilmesini sağlar. Bu son derece pürüzsüz, kalın kağıt, koyu renkli baskılar için idealdir.
  Yüksek opaklığa sahip bu ağır kağıtla şeffaf olmayan tek veya çift taraflı belgeler üretin. Son derece pürüzsüz olan bu parlak kağıt, en görüntü yoğun baskılarınız için idealdir.
  Bu parlak beyaz kağıtta, zengin ve canlı renkler elde etmeyi sağlayan yüksek tekbiçimli parlak kaplama bulunur. Renkli lazer yazıcınız veya fotokopi makinenizden profesyonel görünümlü fotoğraflar ve yoğun fotoğraflı belgeler üretin.
  Broşür, el ilanı, postayla gönderilen ilan ve günlük ticari fotoğraflar gibi pazarlama materyallerini ofisinizde profesyonel kalitede basın. Bu parlak kağıt, son derece pürüzsüz yüzeyi sayesinde müthiş bir görünüme ve havaya sahiptir.

  Genel Bakış ve Spesifikasyonlar

  Uyumluluk
  Donanım uyumluluğu HP Color LaserJet yazıcılar için optimize edilmiştir ama birçok siyah beyaz ve renkli lazer yazıcı ve fotokopi makinesi ile uyumludur.
  Genel bakış ve özellikler
  Genel Bakış HP Profesyonel Parlak Lazer Fotoğraf Kağıdı, lazer baskı için tasarlanmış parlak bir kağıtla göz kamaştırıcı, görüntü yoğun belgeler, pazarlama materyalleri ve etkileyici fotoğraflar elde edilmesini sağlar. Bu son derece pürüzsüz, kalın kağıt, koyu renkli baskılar için idealdir.
  Kağıt
  Ortam boyutları (tek yaprak, metrik) 210 x 297 mm
  Paket başına ortam sayısı 100
  Ortam yüzeyi Parlak
  Yazdırma malzemesi parlaklığı 97+
  Yazdırma malzemesi ağırlığı 200 g/m²
  Beyazlık 100+
  Çevre şartnameleri
  Çalışma ısısı aralığı 15 - 27° C
  Depolama Isısı 0 - 40° C
  Çalıştırma nem aralığı % 10 - 80 Göreceli Nem
  Boyutlar / ağırlık / garanti
  Paket boyutları (G x D x Y) 309 x 218 x 21 mm
  Paket ağırlığı 1,4 kg
  Garanti Bu HP ürünü garanti kapsamındadır ve HP Müşteri Hizmetleri servisi ve desteği altındadır.
  Yasal feragatname Bu belgede verilen bilgiler haber verilmeden değiştirilebilir. HP ürün ve hizmetlerine ait yegane garantiler, bu ürün ve hizmetlerle birlikte sağlanan açık garanti bildirimlerinde belirtilmiştir. Bu belgede yazılı olan hiçbir şey ek bir garanti olarak yorumlanmamalıdır. HP, bu belgedeki teknik veya diğer hata ya da eksikliklerden sorumlu tutulamaz.

   

  Tüm kırtasiye ihtiyaçlarınızı 7 gün 24 saat www.protokolkirtasiye.com  sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Almış olduğunuz tüm ürünler kendi alanlarında kendini kanıtlamış ürünlerdir. Daha detaylı bilgi için 0212 293 06 81-82 telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Tüm kırtasiye ürünlerinde yılların vermiş olduğu tecrübeyle size en iyi hizmeti sunuyoruz 

   
   
     
   
   
   
   

   
   
         
   
   
   
   
   
   
   
   

    Copyright © PROTOKOL KIRTASİYE LOJİSTİK OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.