Markalar         Çok Satanlar         İndirimdekiler         En Yeniler         Fırsat Ürünleri
hp kağıt ürünleri, hp kağıt rulo, ucuz hp kağıt ürünleri

HP Professional Parlak Lazer Kağıdı 120 gsm-250 ypr/A3/297 x 420 mm (Stok Kodu:CG969A)

 
 
 

Marka: HP Hawlett Packard
Stok Kodu: CG969A
Stok Birimi: Adet
Fiyatı: 43,11 USD +KDV
TL Fiyatı: 230,75 TL +KDV
KDV Dahil:
272,29 TL

 
 
 
      
 
 

 

 •   

 •  
      
   
        
   
   
   
   

  HP Professional Parlak Lazer Kağıdı, kaliteli haber bültenleri, raporlar, teklifler ve sunumlar hazırlamanıza olanak sağlar. Bu kağıt, pürüzsüz bir yüzeyi olan etkileyici, parlak baskılar elde etmek için idealdir. Üstün ve tutarlı bir performans için HP'ye güvenin.
  Ofisinizi terketmeden profesyonel kalitede A3 boyutunda iş belgeleri bastırın. Bu kalın ve ağır kağıt, canlı metinler ve keskin parlak renkler elde edilmesini sağlar.
  HP Professional Parlak Lazer Kağıdı, belgelerinize zengin renkler ve yüksek kaliteli bir görünüm kazandıran parlak bir kaplamaya sahiptir. İki taraflı kaplama güvenilir çift taraflı baskıya olanak sağlar.
  Bu dayanıklı 120 g/m² kağıt, diğer birinci sınıf ofis kağıtlarına kıyasla önemli ölçüde daha ağır, daha hacimli ve daha sağlamdır. Son derece pürüzsüz bir yüzey ve yüksek kalite hissiyle insanları hemen etkileyin; insanlar dokunur dokunmaz bu kağıdı fark ederler.

  Genel Bakış ve Spesifikasyonlar

  Uyumluluk
  Donanım uyumluluğu HP Color LaserJet yazıcılar için optimize edilmiştir ama birçok siyah beyaz ve renkli lazer yazıcı ve fotokopi makinesi ile uyumludur.
  Genel bakış ve özellikler
  Genel Bakış HP Professional Parlak Lazer Kağıdı, kaliteli haber bültenleri, raporlar, teklifler ve sunumlar hazırlamanıza olanak sağlar. Bu kağıt, pürüzsüz bir yüzeyi olan etkileyici, parlak baskılar elde etmek için idealdir. Üstün ve tutarlı bir performans için HP'ye güvenin.
  Kağıt
  Ortam boyutları (tek yaprak, metrik) 297 x 420 mm
  Paket başına ortam sayısı 250
  Ortam yüzeyi Parlak
  Yazdırma malzemesi parlaklığı 97
  Yazdırma malzemesi ağırlığı 120 g/m²
  Çevre şartnameleri
  Çalışma ısısı aralığı 15 - 27° C
  Depolama Isısı 0 - 40° C
  Çalıştırma nem aralığı % 10 - 80 Göreceli Nem
  Boyutlar / ağırlık / garanti
  Paket boyutları (G x D x Y) 298 x 422 x 28 mm
  Paket ağırlığı 3.86 kg
  Garanti Bu HP ürünü garanti kapsamındadır ve HP Müşteri Hizmetleri servisi ve desteği altındadır.
  Yasal feragatname Bu belgede verilen bilgiler haber verilmeden değiştirilebilir. HP ürün ve hizmetlerine ait yegane garantiler, bu ürün ve hizmetlerle birlikte sağlanan açık garanti bildirimlerinde belirtilmiştir. Bu belgede yazılı olan hiçbir şey ek bir garanti olarak yorumlanmamalıdır. HP, bu belgedeki teknik veya diğer hata ya da eksikliklerden sorumlu tutulamaz.

   

  Tüm kırtasiye ihtiyaçlarınızı 7 gün 24 saat www.protokolkirtasiye.com  sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Almış olduğunuz tüm ürünler kendi alanlarında kendini kanıtlamış ürünlerdir. Daha detaylı bilgi için 0212 293 06 81-82 telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Tüm kırtasiye ürünlerinde yılların vermiş olduğu tecrübeyle size en iyi hizmeti sunuyoruz 

   
   
     
   
   
   
   

   
   
         
   
   
   
   
   
   
   
   

    Copyright © PROTOKOL KIRTASİYE LOJİSTİK OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.