Markalar         Çok Satanlar         İndirimdekiler         En Yeniler         Fırsat Ürünleri
hp kağıt ürünleri, hp kağıt rulo, ucuz hp kağıt ürünleri

HP Premium Canlı Renkli Arkadan Işıklandırmalı Film-1524 mm x 30,5 m (60 inç x 100 ft) (Stok Kodu:Q8750A)

 
 
 

Marka: HP Hawlett Packard
Stok Kodu: Q8750A
Stok Birimi: Adet
Fiyatı: 358,63 USD +KDV
TL Fiyatı: 1.919,60 TL +KDV
KDV Dahil:
2.265,13 TL

 
 
 
ÜRÜN STOKTA YOK
 
 

 

 •   

 •  
      
   
        
   
   
   
   

  HP Canlı Renkli Arkadan Aydınlatmalı Film, yüksek etkili renklerle dolu dayanıklı arkadan aydınlatmalı görünümler ve arkadan aydınlatmalı veya aydınlatmasız gerçeğe yakın görüntüler sağlar. Baskı kapasitenizi artırın ve hızlı kuruyan bu çıktılarla hızlı yanıt süreleri sunun.
  Uygulama ne olursa olsun parlak, keskin görüntüler yazdırın. Bu ortamın yazdırılabilir ön tarafındaki gözenekli kaplama, görüntü çözünürlüğünü artırır ve arkadan aydınlatma olmadığında bile mükemmel renk karşıtlığı sağlar.
  Hızlı yanıt süreleri ile müşterilerinizi etkileyin. Hızlı kuruyan bu baskılarla leke ve kirlerden kaçının. Bükülmeye ve buruşmaya karşı dayanıklı, yerinde kalacak şekilde kolay kullanım için tasarlanmış olan bu kalın ve sağlam film ile çekim sonrası işleme süreçlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirin.
  Müşterilerinize geri dönüştürülebilir bir alternatif sunun. Bu film, ücretsiz ve rahat bir iade ve geri dönüştürme programı olan HP Büyük Biçimli Ortam geri alma programına dahil edilmiştir.2
  1Orijinal HP 771 Vivid Fotoğraf Mürekkepleri, HP 91 Fotoğraf Mürekkepleri ve HP 83 UV mürekkepleri ile. Çeşitli HP ortamları üzerinde HP Image Permanence Lab tarafından gerçekleştirilen, iç mekan vitrinde gösterim derecelendirmesi. Xenon-Arc aydınlatma altındaki test verilerine dayanan HP tahminleri; hesaplama günde 6.000 Lux/12 saat oranını varsayar. Daha fazla bilgi için bkz. http://www.hp.com/go/supplies/printpermanence
  2HP Büyük Biçimli Ortam geri alma programının piyasada bulunabilirliği değişiklik gösterir. Geri dönüşüm programları bölgenizde sunulmuyor olabilir. Ayrıntılar için bkz. http://www.hp.com/recycle.

  Genel Bakış ve Spesifikasyonlar

  Uyumluluk
  Donanım uyumluluğu HP Designjet 5000/5500 Yazıcılar, HP Designjet Z6100/Z6100ps Yazıcılar
  Genel bakış ve özellikler
  Genel Bakış HP Canlı Renkli Arkadan Aydınlatmalı Film, yüksek etkili renklerle dolu dayanıklı arkadan aydınlatmalı görünümler ve arkadan aydınlatmalı veya aydınlatmasız gerçeğe yakın görüntüler sağlar. Baskı kapasitenizi artırın ve hızlı kuruyan bu çıktılarla hızlı yanıt süreleri sunun.
  Özellikler
  Rulo boyutları 1524 mm x 30,5 m
  Asıl boyut 50,8 mm
  Yazdırma malzemesi parlaklığı TAPPI T-452 Test Yöntemi uyarınca %86 ya da daha yüksek
  Yazdırma malzemesi ağırlığı ISO 536 Test Yöntemi uyarınca 285 gr/m²
  Ortam yüzeyi Mat
  Beyazlık CIE Ganz 82 Test Yöntemi uyarınca 115
  Birincil malzeme Polyester
  Geri dönüşüm yöntemi HP Büyük Biçimli Ortam geri alma programı aracılığıyla geri dönüştürme
  Üretildiği ülke/bölge ABD'de imal edilmiştir
  Çalışma koşulları
  Çalışma ısısı aralığı 15 - 30° C
  Raf ömrü 2 yıl, orijinal ambalajında, açılmamış
  Boyutlar/Ağırlık /Garanti
  Paket boyutları (G x D x Y) 127 x 123,83 x 1574,8 mm
  Paket ağırlığı 14,33 kg
  Garanti HP geniş biçim baskı malzemeleri, malzeme ve işçilik yönünden hatasızdır. Garanti bildirimi için lütfen bkz. http://www.hp.com/go/HPMediaWarranties. Garanti hizmeti elde etmek için lütfen HP müşteri destek hizmetleri ile iletişime geçin.

   

  Tüm kırtasiye ihtiyaçlarınızı 7 gün 24 saat www.protokolkirtasiye.com  sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Almış olduğunuz tüm ürünler kendi alanlarında kendini kanıtlamış ürünlerdir. Daha detaylı bilgi için 0212 293 06 81-82 telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Tüm kırtasiye ürünlerinde yılların vermiş olduğu tecrübeyle size en iyi hizmeti sunuyoruz 

   
   
     
   
   
   
   

   
   
         
   
   
   
   
   
   
   
   

    Copyright © PROTOKOL KIRTASİYE LOJİSTİK OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.