Markalar         Çok Satanlar         İndirimdekiler         En Yeniler         Fırsat Ürünleri
hp kağıt ürünleri, hp kağıt rulo, ucuz hp kağıt ürünleri

HP Universal Bond Kağıdı-914 mm x 175 m (36 inç x 574 ft) (Stok Kodu:Q8751A)

 
 
 

Marka: HP Hawlett Packard
Stok Kodu: Q8751A
Stok Birimi: Adet
Fiyatı: 57,38 USD +KDV
TL Fiyatı: 307,13 TL +KDV
KDV Dahil:
362,42 TL

 
 
 
ÜRÜN STOKTA YOK
 
 

 

 •   

 •  
      
   
        
   
   
   
   

  HP Universal Bond Kağıdı ColorPRO farkını görmenizi sağlar. ColorPRO Teknolojisine sahip bu FSC® onaylı1, ekonomik kağıt, daha çarpıcı renkler, daha net metin ve daha yüksek kontrastlı siyahlar sağlayarak, üretim hızında profesyonel kalitede sonuçlar üretir.
  Farkı görün. Keskin, ince ayrıntılara sahip doğru çizgiler elde edin. Çok geniş bir renk yelpazesiyle yüksek etkili grafikler elde edin. ColorPRO Teknolojili HP Evrensel Bond Kağıt, profesyonel kalitede, etkileyici sonuçlar sunar.
  Canlılığınızı sürdürün. HP baskı malzemeleri, tutarlı ve kaliteli performans sağlamak üzere HP mürekkepleri ve yazıcı ile birlikte tasarlanmıştır. Şirketinizin ve müşterilerinizin çevre ile ilgili hedeflerini bu geri dönüştürülebilir, FSC® onaylı1 kağıt ile karşılayın.
  Uygun maliyetli HP Parlak Beyaz Inkjet Kağıdı'nın güvenilir, sorunsuz performansıyla günlük baskılarınızı en iyi duruma getirin. Çok çeşitli boyutlarda mevcut olma, iş akışının hızlanıp üretkenliğin artmasına ve baskı maliyetlerinin azalmasına olanak sağlar.
  1 Forest Stewardship Council (FSC) Mixed Sources etiketli ürünler, dünya genelinde orman yönetim sorumluluğunun gelişimini destekler. Orman ürünleri, FSC® onaylı iyi yönetilen ormanlardan, şirket kontrollü kaynaklardan ve/veya geri dönüştürülmüş malzemeden temin edilir. Ticari marka lisans kodu FSC-C017543.

  Genel Bakış ve Spesifikasyonlar

  Uyumluluk
  Donanım uyumluluğu HP Designjet 4500 Yazıcı serisi, HP Designjet Z6100 Yazıcı serisi
  Genel bakış ve özellikler
  Genel Bakış HP Universal Bond Kağıdı ColorPRO farkını görmenizi sağlar. ColorPRO Teknolojisine sahip bu FSC® onaylı1, ekonomik kağıt, daha çarpıcı renkler, daha net metin ve daha yüksek kontrastlı siyahlar sağlayarak, üretim hızında profesyonel kalitede sonuçlar üretir.
  Özellikler
  Rulo boyutları 914 mm x 175 m
  Asıl boyut 50,8 mm
  Yazdırma malzemesi parlaklığı ISO 2470-2 Test Yöntemi uyarınca %110
  Yazdırma malzemesi ağırlığı ISO 536 Test Yöntemi uyarınca 80 gr/m²
  Beyazlık ISO 11475 Test Yöntemi uyarınca 160
  Birincil malzeme Ağaç lifi
  Geri dönüşüm yöntemi Karışık ofis kağıdı
  Üretildiği ülke/bölge Polonya ürünüdür (EMEA/APJ), Amerika ürünüdür (NA)
  Çalışma koşulları
  Çalışma ısısı aralığı 15 - 30° C
  Raf ömrü 2 yıl, orijinal ambalajında, açılmamış
  Boyutlar/Ağırlık /Garanti
  Paket boyutları (G x D x Y) 174 x 174 x 953 mm
  Paket ağırlığı 14,06 kg
  Garanti HP büyük biçimli baskı malzemeleri, materyal ve işçilik yönünden hatasızdır. Garanti bildirimi için lütfen bkz. http://www.hp.com/go/HPMediaWarranties. Garanti hizmeti elde etmek için lütfen HP müşteri destek hizmetleriyle temasa geçin.

   

  Tüm kırtasiye ihtiyaçlarınızı 7 gün 24 saat www.protokolkirtasiye.com  sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Almış olduğunuz tüm ürünler kendi alanlarında kendini kanıtlamış ürünlerdir. Daha detaylı bilgi için 0212 293 06 81-82 telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Tüm kırtasiye ürünlerinde yılların vermiş olduğu tecrübeyle size en iyi hizmeti sunuyoruz 

   
   
     
   
   
   
   

   
   
         
   
   
   
   
   
   
   
   

    Copyright © PROTOKOL KIRTASİYE LOJİSTİK OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.