Markalar         Çok Satanlar         İndirimdekiler         En Yeniler         Fırsat Ürünleri
hp kağıt ürünleri, hp kağıt rulo, ucuz hp kağıt ürünleri

HP Saten Tuval-914 mm x 14,9 m (Stok Kodu:Q8838AE)

 
 
 

Marka: HP Hawlett Packard
Stok Kodu: Q8838AE
Stok Birimi: Adet
Fiyatı: 156,22 USD +KDV
TL Fiyatı: 836,18 TL +KDV
KDV Dahil:
986,70 TL

 
 
 
ÜRÜN STOKTA YOK
 
 

 

 •   

 •  
      
   
        
   
   
   
   

  HP Satin Canvas gerekli tüm özelliklere sahip olan pamuk ve polyester karışımından oluşur: Saten dokusu, kısa sürede kuruma özelliği, çatlamaya karşı dirençli ve dış mekanda dayanıklılık1. Çok çeşitli iç ve dış mekan uygulamalarında yüksek düzeyde parlak renkler elde edilebilir.
  Bu pamuk polyester karşımı, yüksek kalitede tuval hissi veren bir saten dokuya sahiptir. Bilimsel olarak formüle edilen kaplaması ışığı renklerin daha canlı görünmesini sağlayarak yansıtır.
  Saten doku, canlı ve gerçek renk parlaklığı sağlar. Polimer kaplama, mürekkebin suyu buharlaşıp parlaklık ve optimum düzeyde canlı renkler sağlayacak şekilde renk moleküllerini, koruyucu bir katmanda tutar.
  Bu Satin Canvas baskı ortamı; solmaya, çizilmeye ve çatlamaya dirençlidir, kullanılması kolaydır ve dış mekan için mükemmel dayanıklılığa sahiptir2.
  1 HP 780 veya HP 790 düşük çözücülü mürekkeplerle görüntünün kalıcılığı ve uygulamanın dayanıklılığı hesaplanırken, dikey sergileme şartlarında maruz kalınan tipik etkiler temel alınmıştır ve bu durum çevre şartlarına göre değişir
  2 HP 780 veya HP 790 düşük çözücülü mürekkeplerle görüntünün kalıcılığı ve uygulamanın dayanıklılığı hesaplanırken dikey sergileme şartlarında maruz kalınan tipik etkiler temel alınmıştır ve bu durum çevre şartlarına göre değişir

  Genel Bakış ve Spesifikasyonlar

  Uyumluluk
  Donanım uyumluluğu HP Designjet 8000 Yazıcı serisi, 9000 Yazıcı serisi, 10000 Yazıcı serisi, HP Designjet L65500 Yazıcı
  Genel bakış ve özellikler
  Genel Bakış HP Satin Canvas gerekli tüm özelliklere sahip olan pamuk ve polyester karışımından oluşur: Saten dokusu, kısa sürede kuruma özelliği, çatlamaya karşı dirençli ve dış mekanda dayanıklılık1. Çok çeşitli iç ve dış mekan uygulamalarında yüksek düzeyde parlak renkler elde edilebilir.
  Özellikler
  Rulo boyutları 914 mm x 14,9 m
  Asıl boyut 76,2 mm
  Yazdırma malzemesi ağırlığı ISO 536 Test Yöntemine göre 370 g/m2
  Ortam yüzeyi Saten
  Beyazlık CIE Ganz 82 Test Yöntemi uyarınca 80
  Birincil malzeme Pamuklu ve Polyester
  Geri dönüşüm yöntemi Enerji üretimi için yakma
  Üretildiği ülke/bölge İsviçre Malıdır
  Çalışma koşulları
  Çalışma ısısı aralığı 15 - 30° C
  Raf ömrü 2 yıl, orijinal paketinde açılmamış halde
  Boyutlar/Ağırlık /Garanti
  Paket boyutları (G x D x Y) 974 x 160 x 150 mm
  Paket ağırlığı 6,1 kg
  Garanti Hewlett-Packard geniş formatlı baskı malzemeleri, üretim eksiklik ve arızaları olmaması ve doğru kullanıldığında kağıt sıkışmalarına karşı dirençli tasarlanması için HP yayımlanan özelliklerini karşılamak üzere garanti altındadır.

   

  Tüm kırtasiye ihtiyaçlarınızı 7 gün 24 saat www.protokolkirtasiye.com  sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Almış olduğunuz tüm ürünler kendi alanlarında kendini kanıtlamış ürünlerdir. Daha detaylı bilgi için 0212 293 06 81-82 telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Tüm kırtasiye ürünlerinde yılların vermiş olduğu tecrübeyle size en iyi hizmeti sunuyoruz 

   
   
     
   
   
   
   

   
   
         
   
   
   
   
   
   
   
   

    Copyright © PROTOKOL KIRTASİYE LOJİSTİK OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.