Markalar         Çok Satanlar         İndirimdekiler         En Yeniler         Fırsat Ürünleri
hp kağıt ürünleri, hp kağıt rulo, ucuz hp kağıt ürünleri

HP Gündelik Anında Kuruyan Parlak Fotoğraf Kağıdı-1524 mmx30,5 m (60 inçx100 fit) (Stok Kodu.Q8919A)

 
 
 

Marka: HP Hawlett Packard
Stok Kodu: Q8919A
Stok Birimi: Adet
Fiyatı: 138,49 USD +KDV
TL Fiyatı: 741,28 TL +KDV
KDV Dahil:
874,71 TL

 
 
 
      
 
 

 

 •   

 •  
      
   
        
   
   
   
   

  HP Gündelik Pigment Mürekkepli Parlak Fotoğraf Kağıdı, HP pigment mürekkepleri ile optimize edilmiş düşük maliyetli kağıtlarla verimliliğinizi ve karlılığınızı artırmanıza yardımcı olur. Yüksek kaliteli bu parlak kağıdın hızlı kuruma süresini ve canlı, dayanıklı görüntü kalitesini görün.
  Her baskıda mükemmel sonuçlar. Maksimum mürekkep emilimi için tasarlanmış olan bu fotoğraf kağıdı daha yüksek mürekkep yoğunluğu sağlayan, kuruma süresini hızlandıran ve canlı, dayanıklı renkler sunan mikro gözenekli bir yüzey içerir.
  İş akışınızın sorunsuz gerçekleşmesini sağlarken mükemmel günlük görüntü kalitesi sağlamak için tasarlanmış olan fotoğraf kağıtlarının verimlilik sağlayan avantajlarından faydalanın. Hızlı kuruma süresi sayesinde baskıları kolayca işleyebilir, laminasyon işlemine hemen geçebilirsiniz.
  Bu gündelik fotoğraf kağıdı ile sunumlardan vitrin gösterimlerine ve fotoğraf büyütme işlemlerine uzanan çok yönlü kullanım olanaklarından yararlanın ve tutarlı, etkisi yüksek fotoğraf görüntüsü kalitesi elde edin. Bu geri dönüştürülebilir2, FSC® onaylı kağıt1 ile çevre hedeflerinize ulaşın.
  1Ticari marka lisans kodu FSC-C017543.
  2Kuzey Amerika ve Asya'da (Japonya dahil), karışık kağıt kabul edebilen tüketici toplama sistemlerinde geri dönüştürülebilir (bölgenizde dönüştürülebilir olmayabilir); Avrupa'da, sıvı ambalaj kabul eden tüketici toplama sistemlerinde geri dönüştürülebilir.

  Genel Bakış ve Spesifikasyonlar

  Uyumluluk
  Donanım uyumluluğu HP Designjet Z6100 Yazıcı serisi, HP Designjet 5500/5000 Yazıcı serisi
  Genel bakış ve özellikler
  Genel Bakış HP Gündelik Pigment Mürekkepli Parlak Fotoğraf Kağıdı, HP pigment mürekkepleri ile optimize edilmiş düşük maliyetli kağıtlarla verimliliğinizi ve karlılığınızı artırmanıza yardımcı olur. Yüksek kaliteli bu parlak kağıdın hızlı kuruma süresini ve canlı, dayanıklı görüntü kalitesini görün.
  Özellikler
  Rulo boyutları 1524 mm x 30,5 m
  Asıl boyut 50,8 mm
  Yazdırma malzemesi parlaklığı TAPPI T-452 Test Yöntemi uyarınca %90
  Yazdırma malzemesi ağırlığı ISO 536 Test Yöntemi uyarınca 235 g/m²
  Ortam yüzeyi Parlak
  Beyazlık ISO 11476 Test Yöntemi uyarınca 90
  Geri dönüşüm yöntemi Kuzey Amerika ve Asya'da (Japonya dahil), karışık kağıt kabul edebilen tüketici toplama sistemlerinde geri dönüştürülebilir (bölgenizde dönüştürülebilir olmayabilir); Avrupa'da, sıvı ambalaj kabul eden tüketici toplama sistemlerinde geri dönüştürülebilir.
  Üretildiği ülke/bölge Almanya'da imal edilmiştir
  Çalışma koşulları
  Çalışma ısısı aralığı 15 - 30° C
  Raf ömrü 2 yıl, orijinal ambalajında, açılmamış
  Boyutlar/Ağırlık /Garanti
  Paket boyutları (G x D x Y) 135 x140 x 1580 mm
  Paket ağırlığı 12.1 kg
  Garanti HP geniş biçim baskı malzemeleri, malzeme ve işçilik yönünden hatasızdır. Garanti bildirimi için lütfen bkz. http://www.hp.com/go/HPMediaWarranties. Garanti hizmeti elde etmek için lütfen HP müşteri destek hizmetleri ile iletişime geçin.

   

  Tüm kırtasiye ihtiyaçlarınızı 7 gün 24 saat www.protokolkirtasiye.com  sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Almış olduğunuz tüm ürünler kendi alanlarında kendini kanıtlamış ürünlerdir. Daha detaylı bilgi için 0212 293 06 81-82 telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Tüm kırtasiye ürünlerinde yılların vermiş olduğu tecrübeyle size en iyi hizmeti sunuyoruz 

   
   
     
   
   
   
   

   
   
         
   
   
   
   
   
   
   
   

    Copyright © PROTOKOL KIRTASİYE LOJİSTİK OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.