Markalar         Çok Satanlar         İndirimdekiler         En Yeniler         Fırsat Ürünleri
hp kağıt ürünleri, hp kağıt rulo, ucuz hp kağıt ürünleri

HP Premium Plus Parlak Fotoğraf Kağıdı-20 ypr/A4/210 x 297 mm (Stok Kodu:CR672A)

 
 
 

Marka: HP Hawlett Packard
Stok Kodu: CR672A
Stok Birimi: Adet
Fiyatı: 15,43 USD +KDV
TL Fiyatı: 82,59 TL +KDV
KDV Dahil:
97,46 TL

 
 
 
ÜRÜN STOKTA YOK
 
 

 

 •   

 •  
      
   
        
   
   
   
   

  HP Premium Plus Parlak Fotoğraf Kağıdı, tüm inkjet yazıcılarla uyumludur ve mükemmel bir baskı deneyimi sağlamak amacıyla HP baskı sistemleri için optimize edilmiştir. Lekesiz, suya dayanıklı, anında kuruyan, nesiller boyu kalıcı fotoğraflar basın1.
  Üstün kaliteli bu kağıt, profesyonel görünüm ve kullanıma sahip, parlak kaplamalı fotoğraflar elde etmenizi sağlar. En sevdiğiniz fotoğrafları hemen başkalarıyla paylaşabilirsiniz; HP Premium Plus Fotoğraf Kağıdı, suya ve lekeye dayanıklı anında kuruyan fotoğraflar elde etmenizi sağlar.
  Laboratuvarda basılmış fotoğrafların kalınlığına ve görünümüne sahip profesyonel kalitedeki fotoğrafları evinizde basın. HP Premium Plus Fotoğraf Kağıdı, doğru renk çoğaltma ve net ayrıntı özelliğine sahip parlak ve etkileyici fotoğraflar elde etmenizi sağlar.
  FSC onaylı fiberden yapılmış kağıtları kullanarak, çevre bilincine sahip orman uygulamalarını destekleyin. Bu fotoğraf kağıdı, içecek kutularını kabul eden, tüketicilere yönelik toplama sistemlerinde geri dönüştürülebilir ve çevre üzerindeki etkinizi azaltmanıza yardımcı olabilir2.
  1Orijinal HP mürekkepleri kullanırken. Wilhelm Imaging Research, Inc. veya HP Image Permanence Lab şirketinin görüntü kalıcılık değerlendirmesi. Ayrıntılar için http://www.hp.com/go/printpermanence adresini ziyaret edin.
  2Kağıdın geri dönüştürülmesi bölgenizde mümkün olmayabilir.

  Genel Bakış ve Spesifikasyonlar

  Uyumluluk
  Donanım uyumluluğu Tüm mürekkep püskürtmeli yazıcılarla uyumludur
  Genel bakış ve özellikler
  Genel Bakış HP Premium Plus Parlak Fotoğraf Kağıdı, tüm inkjet yazıcılarla uyumludur ve mükemmel bir baskı deneyimi sağlamak amacıyla HP baskı sistemleri için optimize edilmiştir. Lekesiz, suya dayanıklı, anında kuruyan, nesiller boyu kalıcı fotoğraflar basın1.
  Kağıt
  Ortam boyutları (tek yaprak, metrik) 210 x 297 mm
  Paket başına ortam sayısı 20
  Ortam yüzeyi Parlak
  Yazdırma malzemesi ağırlığı 300 g/m²
  Çevre şartnameleri
  Çalışma ısısı aralığı 15 - 35°C
  Depolama Isısı 0 - 40°C
  Çalıştırma nem aralığı % 20 - 80 BN
  Boyutlar / ağırlık / garanti
  Paket boyutları (G x D x Y) 226 x 14 x 312 mm
  Paket ağırlığı 0,47 kg
  Garanti Bu HP ürünü garanti kapsamındadır ve HP Müşteri Hizmetleri servisi ve desteği altındadır.
  Yasal feragatname Bu belgede verilen bilgiler haber verilmeden değiştirilebilir. HP ürün ve hizmetlerine ait yegane garantiler, bu ürün ve hizmetlerle birlikte sağlanan açık garanti bildirimlerinde belirtilmiştir. Bu belgede yazılı olan hiçbir şey ek bir garanti olarak yorumlanmamalıdır. HP, bu belgedeki teknik veya diğer hata ya da eksikliklerden sorumlu tutulamaz.

   

  Tüm kırtasiye ihtiyaçlarınızı 7 gün 24 saat www.protokolkirtasiye.com  sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Almış olduğunuz tüm ürünler kendi alanlarında kendini kanıtlamış ürünlerdir. Daha detaylı bilgi için 0212 293 06 81-82 telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Tüm kırtasiye ürünlerinde yılların vermiş olduğu tecrübeyle size en iyi hizmeti sunuyoruz 

   
   
     
   
   
   
   

   
   
         
   
   
   
   
   
   
   
   

    Copyright © PROTOKOL KIRTASİYE LOJİSTİK OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.