Markalar         Çok Satanlar         İndirimdekiler         En Yeniler         Fırsat Ürünleri
hp kağıt ürünleri, hp kağıt rulo, ucuz hp kağıt ürünleri

HP Premium Plus Yarı Parlak Fotoğraf Kağıdı-20 ypr/A4/210 x 297 mm (Stok Kodu:CR673A)

 
 
 

Marka: HP Hawlett Packard
Stok Kodu: CR673A
Stok Birimi: Adet
Fiyatı: 15,43 USD +KDV
TL Fiyatı: 83,02 TL +KDV
KDV Dahil:
97,97 TL

 
 
 
ÜRÜN STOKTA YOK
 
 

 

 •   

 •  
      
   
        
   
   
   
   

  HP Premium Plus Yarı Parlak Fotoğraf Kağıdı tüm inkjet yazıcılarla uyumludur ve olağanüstü baskı deneyimi sunmak amacıyla HP baskı sistemleri için en iyi duruma getirilmiştir. Bulaşma olmayan, suya dayanıklı, anında kuruyan ve kuşaklar boyu dayanan fotoğraflar basın1.
  Bu en yüksek kalitede kağıt size, profesyonel görünüme ve kullanıma, yarı parlak kaplamaya sahip fotoğraflar sunar. En sevdiğiniz fotoğraflarınızla neredeyse anında başkalarına gösterebilirsiniz; HP Premium Plus Fotoğraf Kağıdı suya ve bulaşmaya dayanıklı anında kuruyan fotoğraflar sunar.
  Evde, laboratuvarda işlenen fotoğrafların kalınlığına ve görünümüne sahip profesyonel kalitede fotoğraflar basın. HP Premium Plus Fotoğraf Kağıdı doğru renk röprodüksiyonu ve canlı detaylarla parlak ve etkileyici fotoğraflar sunar.
  FSC sertifikalı liften yapılan kağıt kullanarak sürdürülebilir orman uygulamalarını destekleyin. Bu fotoğraf kağıdı içecek karton kutularını kabul eden tüketici toplama sistemlerinde geri dönüştürülebilir ve çevresel etkinizi azaltmanıza yardımcı olur2.
  1Orijinal HP mürekkepleri kullanırken. Wilhelm Imaging Research, Inc. veya HP Image Permanence Lab. şirketinin görüntü kalıcılık değerlendirmesi Ayrıntılar için http://www.hp.com/go/printpermanence adresine bakın.
  2Kağıdın geri dönüştürülmesi bölgenizde mümkün olmayabilir.

  Genel Bakış ve Spesifikasyonlar

  Uyumluluk
  Donanım uyumluluğu Tüm mürekkep püskürtmeli yazıcılarla uyumludur
  Genel bakış ve özellikler
  Genel Bakış HP Premium Plus Yarı Parlak Fotoğraf Kağıdı tüm inkjet yazıcılarla uyumludur ve olağanüstü baskı deneyimi sunmak amacıyla HP baskı sistemleri için en iyi duruma getirilmiştir. Bulaşma olmayan, suya dayanıklı, anında kuruyan ve kuşaklar boyu dayanan fotoğraflar basın1.
  Kağıt
  Ortam boyutları (tek yaprak, metrik) 210 x 297 mm
  Paket başına ortam sayısı 20
  Ortam yüzeyi Yarı parlak
  Yazdırma malzemesi ağırlığı 300 g/m²
  Çevre şartnameleri
  Çalışma ısısı aralığı 15 - 35°C
  Depolama Isısı 0 - 40°C
  Çalıştırma nem aralığı % 20 - 80 BN
  Boyutlar / ağırlık / garanti
  Paket boyutları (G x D x Y) 312 x 226 x 14 mm
  Paket ağırlığı 0,47 kg
  Garanti Bu HP ürünü garanti kapsamındadır ve HP Müşteri Hizmetleri servisi ve desteği altındadır.
  Yasal feragatname Bu belgede verilen bilgiler haber verilmeden değiştirilebilir. HP ürün ve hizmetlerine ait yegane garantiler, bu ürün ve hizmetlerle birlikte sağlanan açık garanti bildirimlerinde belirtilmiştir. Bu belgede yazılı olan hiçbir şey ek bir garanti olarak yorumlanmamalıdır. HP, bu belgedeki teknik veya diğer hata ya da eksikliklerden sorumlu tutulamaz.

   

  Tüm kırtasiye ihtiyaçlarınızı 7 gün 24 saat www.protokolkirtasiye.com  sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Almış olduğunuz tüm ürünler kendi alanlarında kendini kanıtlamış ürünlerdir. Daha detaylı bilgi için 0212 293 06 81-82 telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Tüm kırtasiye ürünlerinde yılların vermiş olduğu tecrübeyle size en iyi hizmeti sunuyoruz 

   
   
     
   
   
   
   

   
   
         
   
   
   
   
   
   
   
   

    Copyright © PROTOKOL KIRTASİYE LOJİSTİK OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.