Markalar         Çok Satanlar         İndirimdekiler         En Yeniler         Fırsat Ürünleri
hp kartuş fiyatları, ucuz hp kartuş, hp kartuşları

HP 126A Siyah İkili Paket LaserJet Toner Kartuşu (Stok Kodu:CE310AD)

 
 
 

Marka: HP Hawlett Packard
Stok Kodu: CE310AD
Stok Birimi: Adet
Fiyatı: 113,96 USD +KDV
TL Fiyatı: 613,18 TL +KDV
KDV Dahil:
723,56 TL

 
 
 
      
 
 

 

 •   

 •  
      
   
        
   
   
   
   

  Yazdırma bütçenizi esnetin. Orijinal HP LaserJet İkili Paketleri, tekli kartuşlardan daha fazla avantaj sağlar. Yüksek hacimli baskıya yönelik kartuş paketleriyle daha düşük fiyata daha fazla sayfa yazdırın. Bir siparişle iki kartuş alarak nakliye ücretinden tasarruf edin.
  Güvenle yazdırın: Orijinal HP LaserJet toner kartuşları, üstün performans sunmak üzere HP yazıcılar ve MFP'ler ile birlikte tasarlanmıştır. Profesyonel kalitede siyah beyaz belgelerle etki yaratın. Ücretsiz ve kolay geri dönüştürme konusunda HP'ye güvenin
  Sarf malzemeleri için endişelenmenize gerek olmadan verimliliğinizi sürdürün. Tekli kartuşlar yerine ikili kartuş paketleri ile alışveriş sayınızı azaltın. İlave bir kartuşu elinizin altında bulundurarak kesinti süresini azaltın. Sezgisel tasarım kartuşların değiştirilmesini kolaylaştırır.
  1Programın piyasada bulunabilirliği değişiklik gösterir. Orijinal HP kartuşu iade ve geri dönüşümü, HP Planet Partners programı aracılığıyla, şu anda Asya, Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika'da bulunan 50'den fazla ülkede ve bölgede mevcuttur. Daha fazla bilgi için http://www.hp.com/recycle adresini ziyaret edin.
  2ISO/IEC 19798 uyarınca beyan edilen verim değeri. Gerçek değerler basılan görüntülere ve diğer etkenlere bağlı olarak önemli ölçüde farklılık gösterir.

  Genel Bakış ve Spesifikasyonlar

  Genel bakış ve özellikler
  Genel Bakış HP 126A Siyah LaserJet Toner Kartuşu İkili Paketleri, daha fazla yazdırmanızı ve daha fazla tasarruf etmenizi sağlar. Tekli kartuşlardan daha fazla avantaj sunan profesyonel baskı kalitesi elde edin. Fazladan bir toner kartuşunu elinizde bulundurarak verimliliğinizi koruyun ve kesinti sürelerini azaltın.
  Yazdırma özellikleri
  Yazıcı kartuşu renkleri Siyah
  Baskı teknolojisi Lazer
  Baskı kapasitesi (siyah ve beyaz) Ortalama kesintisiz Siyah Kartuş kapasitesi 1200 standart sayfadır. ISO/IEC 19798'ye göre beyan edilen kapasite değeri.
  Sayfa üretimi dipnotu Gerçek değerler basılan görüntülere ve diğer etkenlere bağlı olarak önemli ölçüde farklılık gösterir. Daha fazla bilgi için bkz. http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies
  Çevre şartnameleri
  Çalıştırma nem aralığı % 10 - 80 Göreceli Nem
  Depolama Isısı 0 - 35ºC
  Boyutlar/Ağırlık /Garanti
  Paket boyutları (G x D x Y) 363 x 166 x 86 mm
  Paket ağırlığı 1,0 kg
  Garanti Bu HP ürününün hiç bir malzeme ve işçilik hatası barındırmadığı garanti edilir.

   

  Tüm kırtasiye ihtiyaçlarınızı 7 gün 24 saat www.protokolkirtasiye.com  sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Almış olduğunuz tüm ürünler kendi alanlarında kendini kanıtlamış ürünlerdir. Daha detaylı bilgi için 0212 293 06 81-82 telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Tüm kırtasiye ürünlerinde yılların vermiş olduğu tecrübeyle size en iyi hizmeti sunuyoruz 

   
   
     
   
   
   
   

   
   
         
   
   
   
   
   
   
   
   

    Copyright © PROTOKOL KIRTASİYE LOJİSTİK OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.