Markalar         Çok Satanlar         İndirimdekiler         En Yeniler         Fırsat Ürünleri
hp kartuş fiyatları, ucuz hp kartuş, hp kartuşları

HP 126A Camgöbeği/Macenta/Sarı 3'lü Paket LaserJet Toner Kartuşları (Stok Kodu:CF341A)

 
 
 

Marka: HP Hawlett Packard
Stok Kodu: CF341A
Stok Birimi: Adet
Fiyatı: 170,79 USD +KDV
TL Fiyatı: 918,97 TL +KDV
KDV Dahil:
1.084,38 TL

 
 
 
      
 
 

 

 •   

 •  
      
   
        
   
   
   
   

  Orijinal HP Renkli LaserJet Üçlü Paketleri, tekli kartuşlardan daha fazla avantaj sağlar. Yüksek hacimli baskıya yönelik kartuş paketleriyle daha düşük fiyata daha fazla sayfa yazdırın. Tek bir ürün sipariş ederek nakliye ücretinden tasarruf edin.
  Güvenle yazdırın: Orijinal HP LaserJet toner kartuşları, üstün performans sunmak üzere HP yazıcılar ile birlikte tasarlanmıştır. Profesyonel kalitede renkli belgeler ve görüntülerle etki yaratın. Ücretsiz ve kolay geri dönüştürme konusunda HP'ye güvenin.
  Sarf malzemeleri için endişelenmenize gerek olmadan verimliliğinizi sürdürün. Tekli kartuşlar yerine renkli baskı için gerek duyduğunuz kartuşları paket halinde satın alarak alışveriş sayınızı azaltın. Sezgisel tasarım kartuşların değiştirilmesini hızlı ve kolay hale getirir.
  1Programın piyasada bulunabilirliği değişiklik gösterir. Orijinal HP kartuşu iade ve geri dönüşümü, HP Planet Partners programı aracılığıyla, şu anda Asya, Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika'da bulunan 50'den fazla ülkede ve bölgede mevcuttur. Daha fazla bilgi için http://www.hp.com/recycle adresini ziyaret edin.
  2ISO/IEC 19798 uyarınca beyan edilen verim değeri. Gerçek değerler basılan görüntülere ve diğer etkenlere bağlı olarak önemli ölçüde farklılık gösterir.

  Genel Bakış ve Spesifikasyonlar

  Genel bakış ve özellikler
  Genel Bakış HP 126A Camgöbeği/Macenta/Sarı Üçlü Paket LaserJet Toner Kartuşu, profesyonel baskı kalitesi ile tekli kartuşlardan daha fazla avantaj sunar. Birlikte paketlenmiş üç renkli toner kartuşu satın alın ve HP Colorsphere teknolojisi ile zengin renklerde yazdırın
  Yazdırma özellikleri
  Yazıcı kartuşu renkleri Mavi, kırmızı, sarı
  Baskı teknolojisi Lazer
  Baskı kapasitesi (renkli) Ortalama kesintisiz bileşik Camgöbeği/Sarı/Macenta Kartuş kapasitesi kartuş başına 1000 standart sayfadır. ISO/IEC 19798'ye göre beyan edilen kapasite değeri.
  Sayfa üretimi dipnotu Gerçek değerler basılan görüntülere ve diğer etkenlere bağlı olarak önemli ölçüde farklılık gösterir. Daha fazla bilgi için bkz. http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies
  Çevre şartnameleri
  Çalıştırma nem aralığı % 10 - 80 Göreceli Nem
  Depolama Isısı 0 - 35ºC
  Boyutlar/Ağırlık /Garanti
  Paket boyutları (G x D x Y) 363 x 249 x 86 mm
  Paket ağırlığı 1,5 kg
  Garanti Bu HP ürününün hiç bir malzeme ve işçilik hatası barındırmadığı garanti edilir.

   

  Tüm kırtasiye ihtiyaçlarınızı 7 gün 24 saat www.protokolkirtasiye.com  sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Almış olduğunuz tüm ürünler kendi alanlarında kendini kanıtlamış ürünlerdir. Daha detaylı bilgi için 0212 293 06 81-82 telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Tüm kırtasiye ürünlerinde yılların vermiş olduğu tecrübeyle size en iyi hizmeti sunuyoruz 

   
   
     
   
   
   
   

   
   
         
   
   
   
   
   
   
   
   

    Copyright © PROTOKOL KIRTASİYE LOJİSTİK OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.