Markalar         Çok Satanlar         İndirimdekiler         En Yeniler         Fırsat Ürünleri
hp kağıt ürünleri, hp kağıt rulo, ucuz hp kağıt ürünleri

HP Parlak Beyaz Mürekkep Püskürtmeli Kağıdı-420 mm x 45,7 m (16,54 inç x 150 ft) (Stok Kodu:Q1446A)

 
 
 

Marka: HP Hawlett Packard
Stok Kodu: Q1446A
Stok Birimi: Adet
Fiyatı: 15,32 USD +KDV
TL Fiyatı: 82,00 TL +KDV
KDV Dahil:
96,76 TL

 
 
 
ÜRÜN STOKTA YOK
 
 

 

 •   

 •  
      
   
        
   
   
   
   

  ColorPRO Teknolojisine sahip HP Parlak Beyaz Inkjet Yazıcı Kağıdı, üretim hızında profesyonel kalite sunar. Bu FSC® onaylı1 yazı kağıdı, daha çarpıcı renkler, daha net metin ve grafikler ve daha yüksek karşıtlıklı siyahlar sağlayarak etkileyici sonuçlar üretir.
  Parlak, net farkı görün. Keskin, ince ayrıntılara sahip doğru çizgiler elde edin. Çok geniş bir renk yelpazesiyle yüksek etkili grafikler elde edin. ColorPRO Teknolojisine sahip HP Parlak Beyaz Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Kağıdı, profesyonel kalitede etkileyici sonuçlar sunar.
  HP baskı malzemeleri, tutarlı ve kaliteli performans sağlamak üzere HP mürekkepleri ve yazıcı ile birlikte tasarlanmıştır. Şirketinizin ve müşterilerinizin çevre ile ilgili hedeflerini bu geri dönüştürülebilir, FSC® onaylı1 kağıt ile karşılayın.
  Uygun maliyetli HP Parlak Beyaz Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Kağıdı'nın güvenilir, sorunsuz performansıyla günlük baskılarınızı en iyi duruma getirin. Metrik ölçüler dahil pek çok seçeneğin bulunması, iş akışının hızlanıp verimliliğin artmasına ve baskı maliyetlerinin azalmasına olanak sağlar.
  1 Forest Stewardship Council (FSC) Mix Sources etiketli ürünler, dünya genelinde orman yönetim sorumluluğunun gelişimini destekler. Orman ürünleri, FSC® onaylı iyi yönetilen ormanlardan, şirket kontrollü kaynaklardan ve/veya geri dönüştürülmüş malzemeden temin edilir. Ticari marka lisans kodu FSC-C017543.

  Genel Bakış ve Spesifikasyonlar

  Uyumluluk
  Donanım uyumluluğu HP Designjet 300, 400, 700, 800, 1000, 2000CP, 3000CP ve 4000 Yazıcı serisi
  Genel bakış ve özellikler
  Genel Bakış ColorPRO Teknolojisine sahip HP Parlak Beyaz Inkjet Yazıcı Kağıdı, üretim hızında profesyonel kalite sunar. Bu FSC® onaylı1 yazı kağıdı, daha çarpıcı renkler, daha net metin ve grafikler ve daha yüksek karşıtlıklı siyahlar sağlayarak etkileyici sonuçlar üretir.
  Özellikler
  Rulo boyutları 420 mm x 45,7 m
  Asıl boyut 50,8 mm
  Yazdırma malzemesi parlaklığı ISO 2470-2 Test Yöntemi uyarınca %113
  Yazdırma malzemesi ağırlığı ISO 536 Test Yöntemi uyarınca 90 g/m²
  Ortam yüzeyi Mat
  Beyazlık ISO 11475 Test Yöntemi uyarınca 166
  Birincil malzeme Ağaç lifi
  Geri dönüşüm yöntemi Karışık ofis kağıdı
  Üretildiği ülke/bölge Polonya'da imal edilmiştir
  Çalışma koşulları
  Çalışma ısısı aralığı 15 - 30°C
  Raf ömrü 2 yıl, orijinal ambalajında, açılmamış
  Boyutlar/Ağırlık /Garanti
  Paket boyutları (G x D x Y) 111,1 x 111,1 x 450,85 mm
  Paket ağırlığı 2,45 kg
  Garanti HP büyük biçimli baskı malzemeleri, malzeme ve işçilik yönünden hatasızdır. Garanti bildirimi için lütfen bkz. http://www.hp.com/go/HPMediaWarranties. Garanti hizmeti elde etmek için lütfen HP müşteri destek hizmetlerine ulaşın.

   

  Tüm kırtasiye ihtiyaçlarınızı 7 gün 24 saat www.protokolkirtasiye.com  sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Almış olduğunuz tüm ürünler kendi alanlarında kendini kanıtlamış ürünlerdir. Daha detaylı bilgi için 0212 293 06 81-82 telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Tüm kırtasiye ürünlerinde yılların vermiş olduğu tecrübeyle size en iyi hizmeti sunuyoruz 

   
   
     
   
   
   
   

   
   
         
   
   
   
   
   
   
   
   

    Copyright © PROTOKOL KIRTASİYE LOJİSTİK OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.