Markalar         Çok Satanlar         İndirimdekiler         En Yeniler         Fırsat Ürünleri
hp kartuş fiyatları, ucuz hp kartuş, hp kartuşları

HP 364 Siyah Mürekkep Kartuşu (Stok Kodu:CB316EE)

 
 
 

Marka: HP Hawlett Packard
Stok Kodu: CB316EE
Stok Birimi: Adet
Fiyatı: 11,61 USD +KDV
TL Fiyatı: 61,18 TL +KDV
KDV Dahil:
72,19 TL

 
 
 
      
 
 

 

 •   

 •  
      
   
        
   
   
   
   

  HP 364 Siyah Mürekkep Kartuşu, lazer kalitesinde canlı metinler yazdırır. Üstün kaliteli yazdırmada ve mürekkep kartuşlarını geri dönüştürmenin kolay yollarını bulmada HP'ye güvenin. Ayrı mürekkepler ve HP Gelişmiş Fotoğraf Kağıdı kullanarak, suya, kararmaya ve solmaya dirençli baskılar üretin1.
  HP Photosmart siyah pigment mürekkep kullanarak lazer kalitesinde metinler ve keskin gri tonlamalı grafikler içeren dayanıklı belgeler basın. Orijinal HP mürekkepleri kullanılarak basılan ve onlarca yıl boyunca solmadan metin kalitesini koruyan arşiv belgeleri1.
  Orijinal HP mürekkep kartuşlarıyla, kolay ve ekonomik şekilde yazdırma işlemleri yapabilirsiniz. Kartuşları kolayca yükleyin; benzersiz bir renk ve uygunluk doğru renkteki mürekkep kartuşunun doğru yerde olmasını sağlar.
  Orijinal HP mürekkep kartuşları olağanüstü güvenilirlik ve performans sağlar. Tüm Orijinal HP mürekkep kartuşlarının garanti süresi boyunca malzeme ve işçilik yönünden arızalanıp bozulmayacağı garanti edilmektedir.
  1Asitsiz kağıtlar ve Orijinal HP mürekkepleri için kâğıt sanayi öngörüleri temel alınmıştır; ISO 11798 ve ISO 18909'a uygun olarak test edilen benzer sistemleri temel alan oda sıcaklığındaki renklendirici stabilite verileri.
  2Wilhelm Imaging Research, Inc. veya HP Image Permanence Lab. şirketinin görüntü kalıcılık değerlendirmesi. Ayrıntılar için http://www.hp.com/go/printpermanence adresine bakın.

  Genel Bakış ve Spesifikasyonlar

  Genel bakış ve özellikler
  Genel Bakış HP 364 Siyah Mürekkep Kartuşu, lazer kalitesinde canlı metinler yazdırır. Üstün kaliteli yazdırmada ve mürekkep kartuşlarını geri dönüştürmenin kolay yollarını bulmada HP'ye güvenin. Ayrı mürekkepler ve HP Gelişmiş Fotoğraf Kağıdı kullanarak, suya, kararmaya ve solmaya dirençli baskılar üretin1.
   
  • Standart
  • (Her gün için 0’a ayarlayın.)
  • En iyi sonuçlar Orijinal HP mürekkep ve kağıtla alınır.
  • Siyah    Siyah
  Donanım uyumluluğu HP Photosmart D5400/D7500 Yazıcı serisi, HP Photosmart All-in-One Yazıcı- B109/B110, HP Photosmart C5300 All-in-One Yazıcı serisi, HP Photosmart C6300 All-in-One Yazıcı serisi, HP Photosmart eStation All-in-One Yazıcı - C510, HP Photosmart Plus All-in-One Yazıcı - B209/B210, HP Photosmart Premium All-in-One Yazıcı - C309/C310, HP Photosmart Premium Faks e-All-in-One Yazıcı- C410, HP Photosmart B8550 Fotoğraf Yazıcısı, HP Photosmart 5510 e-All-in-One Yazıcı - B111a, HP Photosmart 5515 e-All-in-One Yazıcı - B111h, HP Photosmart 6510 e-All-in-One Yazıcı- B211a, HP Photosmart 7510 e-All-in-One Yazıcı - C311a, HP Photosmart All-in-One - B010a, HP Deskjet 3070A e-All-in-One - B611a
  Ürün adı HP 364 Siyah Mürekkep Kartuşu
  Yazdırma özellikleri
  Yazıcı kartuşu renkleri Siyah
  Mürekkep damlası 14 pl
  Uyumlu mürekkep türleri Pigment temelli
  Baskı kapasitesi (siyah ve beyaz) 250 sayfa*
  Sayfa üretimi dipnotu *HP Photosmart D5460 Yazıcıyla test edilmiştir. ISO/IEC 24711 veya HP test yöntemine ve kesintisiz baskıya dayanan ortalama. Gerçek kapasite basılan sayfaların içeriğine ve diğer etkenlere bağlı olarak büyük değişiklik gösterir. Ayrıntılı bilgi için bkz. http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.
  Çevre şartnameleri
  Çalışma ısısı aralığı 5 - 50°C
  Depolama Isısı -40 - 70°C
  Çalıştırma nem aralığı %5-80 bağıl nem
  Boyutlar / ağırlık / garanti
  Paket boyutları (G x D x Y) 107 x 24 x 115 mm
  Paket ağırlığı 0,05 kg
  Garanti HP, mürekkep kartuşlarının, baskı kafalarının ve ilgili sarf malzemelerinin her birinin, garanti süresi boyunca herhangi bir malzeme ve işçilik hatası yaşatmayacağını garanti eder.
  Yasal feragatname Bu belgede verilen bilgiler haber verilmeden değiştirilebilir. HP ürün ve hizmetlerine ait yegane garantiler, bu ürün ve hizmetlerle birlikte sağlanan açık garanti bildirimlerinde belirtilmiştir. Bu belgede yazılı olan hiçbir şey ek bir garanti olarak yorumlanmamalıdır. HP, bu belgedeki teknik veya diğer hata ya da eksikliklerden sorumlu tutulamaz.

   

  Tüm kırtasiye ihtiyaçlarınızı 7 gün 24 saat www.protokolkirtasiye.com  sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Almış olduğunuz tüm ürünler kendi alanlarında kendini kanıtlamış ürünlerdir. Daha detaylı bilgi için 0212 293 06 81-82 telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Tüm kırtasiye ürünlerinde yılların vermiş olduğu tecrübeyle size en iyi hizmeti sunuyoruz 

   
   
     
   
   
   
   

   
   
         
   
   
   
   
   
   
   
   

    Copyright © PROTOKOL KIRTASİYE LOJİSTİK OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.