Markalar         Çok Satanlar         İndirimdekiler         En Yeniler         Fırsat Ürünleri
hp kartuş fiyatları, ucuz hp kartuş, hp kartuşları

HP 951XL Camgöbeği Officejet Mürekkep Kartuşu (Stok Kodu:CN046AE)

 
 
 

Marka: HP Hawlett Packard
Stok Kodu: CN046AE
Stok Birimi: Adet
Fiyatı: 26,85 USD +KDV
TL Fiyatı: 143,72 TL +KDV
KDV Dahil:
169,59 TL

 
 
 
      
 
 

 

 •   

 •  
      
   
        
   
   
   
   

  HP 951XL Camgöbeği Officejet Mürekkep Kartuşları, her sayfayı profesyonel renklerle yazdırır. Diğer lazer yazıcılarla kıyaslandığında sayfa başına daha düşük maliyetle tasarruf ederken, capcanlı renklerle belgelerinize ve pazarlama malzemelerinize hareket katın.
  Her baskıda güvenilir, yüksek kalitede sonuçları garantileyin. Her sayfada mükemmel tutarlılık için HP Officejet mürekkeplerini ve etkileyici güvenilirlik özelliklerini kullanın. HP yazıcılar, mürekkepler ve kağıtlar en uygun sonuçları elde etmek için birlikte tasarlanmış ve test edilmişlerdir.
  İş baskılarınıza etkileyici renkleri ekleyin ve ofis için tasarlanan pigment mürekkepleri kullanarak etkileyici renk canlılığını yakalayın. ColorLok® logolu kağıt kullanarak belge kalitesini artırın. Zengin, canlı resim ve grafikler için renkler daha parlaktır.
  İş baskılarınıza etkileyici renkleri ekleyin ve ofis için tasarlanan pigment mürekkepleri kullanarak etkileyici renk canlılığını yakalayın. ColorLok® logolu kağıt kullanarak belge kalitesini artırın. Zengin, canlı resim ve grafikler için renkler daha parlaktır.
  1Ödüller ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi için bkz. http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.
  2ColorLok® logolu kağıt kullanılarak HP dahili testi baz alınmıştır.
  3Asitsiz kağıtlar ve Orijinal HP mürekkepleri için kâğıt sanayi öngörüleri temel alınmıştır; ISO 11798 ve ISO 18909'a uygun olarak test edilen benzer sistemleri temel alan oda sıcaklığındaki renklendirici stabilite verileri.
  4HP 951 Camgöbeği Officejet Mürekkep Kartuşu ile karşılaştırılmıştır. Daha fazla bilgi için bkz. http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.
  5Mart 2011 itibarıyla renkli lazer yazıcılarının çoğunluğu KDV hariç 200 Euro'dan az ve renkli lazer AiO'lar KDV hariç 400 Euro'dan daha azdır; ayrıntılar için bkz. http://www.hp.com/eur/mybusiness. En yüksek kapasiteli kartuşlarla sürekli yazdırarak elde edilen OJ Pro ISO verimi; Bkz. http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

  Genel Bakış ve Spesifikasyonlar

  Genel bakış ve özellikler
  Genel Bakış HP 951XL Camgöbeği Officejet Mürekkep Kartuşları, her sayfayı profesyonel renklerle yazdırır. Diğer lazer yazıcılarla kıyaslandığında sayfa başına daha düşük maliyetle tasarruf ederken, capcanlı renklerle belgelerinize ve pazarlama malzemelerinize hareket katın.
   
  • Ekonomik
  • Hesaplı, güvenilir ve yüksek kapasiteli günlük baskı.
  • En iyi sonuçlar Orijinal HP mürekkep ve kağıt ile alınır.
  • Mavi    Mavi
  Donanım uyumluluğu HP Officejet Pro 8100 ePrinter serisi ve HP Officejet Pro 8600 e-All-in-One Yazıcı serisi
  Ürün adı HP 951XL Camgöbeği Officejet Mürekkep Kartuşu
  Yazdırma özellikleri
  Yazıcı kartuşu renkleri Mavi
  Mürekkep damlası 7 pl
  Uyumlu mürekkep türleri Pigment bazlı
  Baskı kapasitesi (renkli) 1500 sayfa*
  Sayfa üretimi dipnotu *HP Officejet Pro 8600 e-All-in-One ile test edilmiştir. ISO/IEC 24711 veya HP test yöntemine ve kesintisiz baskıya dayanan ortalama. Gerçek kapasite basılan sayfaların içeriğine ve diğer etkenlere bağlı olarak büyük değişiklik gösterir. Ayrıntılı bilgi için bkz. http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies
  Çevre şartnameleri
  Çalışma ısısı aralığı 5 - 35°C
  Depolama Isısı -40° ile 60°C arasında
  Çalıştırma nem aralığı % 10 - 90 RH
  Boyutlar / ağırlık / garanti
  Paket boyutları (G x D x Y) 114 x 126 x 25 mm
  Paket ağırlığı 0,08 kg
  Garanti HP, mürekkep kartuşlarının, baskı kafalarının ve ilgili sarf malzemelerinin her birinin, garanti süresi boyunca herhangi bir malzeme ve işçilik hatası yaşatmayacağını garanti eder.
  Yasal feragatname Bu belgede verilen bilgiler haber verilmeden değiştirilebilir. HP ürün ve hizmetlerine ait yegane garantiler, bu ürün ve hizmetlerle birlikte sağlanan açık garanti bildirimlerinde belirtilmiştir. Bu belgede yazılı olan hiçbir şey ek bir garanti olarak yorumlanmamalıdır. HP, bu belgedeki teknik veya diğer hata ya da eksikliklerden sorumlu tutulamaz.

   

  Tüm kırtasiye ihtiyaçlarınızı 7 gün 24 saat www.protokolkirtasiye.com  sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Almış olduğunuz tüm ürünler kendi alanlarında kendini kanıtlamış ürünlerdir. Daha detaylı bilgi için 0212 293 06 81-82 telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Tüm kırtasiye ürünlerinde yılların vermiş olduğu tecrübeyle size en iyi hizmeti sunuyoruz 

   
   
     
   
   
   
   

   
   
         
   
   
   
   
   
   
   
   

    Copyright © PROTOKOL KIRTASİYE LOJİSTİK OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.