Markalar         Çok Satanlar         İndirimdekiler         En Yeniler         Fırsat Ürünleri
hp kartuş fiyatları, ucuz hp kartuş, hp kartuşları

HP 772 300-ml Açık Gri Designjet Mürekkep Kartuşu (Stok Kodu:CN634A)

 
 
 

Marka: HP Hawlett Packard
Stok Kodu: CN634A
Stok Birimi: Adet
Fiyatı: 152,75 USD +KDV
TL Fiyatı: 845,82 TL +KDV
KDV Dahil:
998,07 TL

 
 
 
      
 
 

 

 •   

 •  
      
   
        
   
   
   
   

  HP 772 300 ml Açık Gri Designjet Mürekkep Kartuşları, aynı canlı renkler ve aynı profesyonel kalite ile tekrar tekrar yazdırır. Baskı işleminin sorunsuz bir şekilde yapılmasını sağlamak için, orijinal HP tüketim ürünleri HP Designjet yazıcılarla birlikte tasarlanır.
  Bir dizi HP yaratıcı ve özel ortamında müşterilerinize 200 yıldan fazla baskı kalıcılığı sunun1. HP yazdırma malzemeleri yenilikleri ile kolay, verimli, yüksek kaliteli yazdırmanın keyfini çıkarın.
  Yerleşik akıllı teknoloji ile mümkün kılınan en iyi duruma getirilmiş baskı kalitesi ve güvenilirliği görün. Profesyonel kalitede baskılar oluşturun ve baskı incelemelerini hızlandırın.
  Sorunsuz baskı sayesinde üretkenliği en üst düzeyde tutun. Tek tek değiştirilebilen mürekkep kartuşları, kolay ve düşük maliyetli baskı yapabilmenizi sağlar. HP'nin efsanevi kalitesi ve güvenilirliğiyle işinizin kesintiye uğramasını önleyin.
  1Çeşitli HP ortamları üzerinde HP Image Permanence Lab ve/veya Wilhelm Imaging Research, Inc. tarafından gerçekleştirilen doğrudan güneş ışığından uzakta, cam altında iç mekan gösterimler için görüntü kalıcılığı derecelendirmesi. Ayrıntılar için http://www.hp.com/go/supplies/printpermanence adresine bakın.

  Genel Bakış ve Spesifikasyonlar

  Genel bakış ve özellikler
  Genel Bakış HP 772 300 ml Açık Gri Designjet Mürekkep Kartuşları, aynı canlı renkler ve aynı profesyonel kalite ile tekrar tekrar yazdırır. Baskı işleminin sorunsuz bir şekilde yapılmasını sağlamak için, orijinal HP tüketim ürünleri HP Designjet yazıcılarla birlikte tasarlanır.
   
  • Açık gri
  Donanım uyumluluğu HP Designjet Z5200 PostScript Yazıcı
  Ürün adı HP 772 300-ml Açık Gri Designjet Mürekkep Kartuşu
  Yazdırma özellikleri
  Yazıcı kartuşu renkleri Açık gri
  Uyumlu mürekkep türleri Pigment temelli
  Çevre şartnameleri
  Çalışma ısısı aralığı 15 - 35° C
  Depolama Isısı 15 - 35° C
  Çalıştırma nem aralığı % 20 - 80 BN
  Boyutlar / ağırlık / garanti
  Paket boyutları (G x D x Y) 283 x 41 x 118 mm
  Paket ağırlığı 0,50 kg
  Garanti Her HP mürekkep kartuşu, baskı kafaları ve ilgili sarf malzemelerinin her birinin, garanti süresi boyunca herhangi bir malzeme ve işçilik hatası barındırmayacağı garanti edilir.
  Yasal feragatname HP ürün ve hizmetlerine ait yegane garantiler, bu ürün ve hizmetlerle birlikte sağlanan açık garanti bildirimlerinde sıralanmıştır. Bu belgede yazılı olan hiçbir şey ek bir garanti olarak yorumlanmamalıdır. HP, bu belgedeki teknik veya diğer hata veya eksikliklerden sorumlu tutulamaz.

   

  Tüm kırtasiye ihtiyaçlarınızı 7 gün 24 saat www.protokolkirtasiye.com  sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Almış olduğunuz tüm ürünler kendi alanlarında kendini kanıtlamış ürünlerdir. Daha detaylı bilgi için 0212 293 06 81-82 telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Tüm kırtasiye ürünlerinde yılların vermiş olduğu tecrübeyle size en iyi hizmeti sunuyoruz 

   
   
     
   
   
   
   

   
   
         
   
   
   
   
   
   
   
   

    Copyright © PROTOKOL KIRTASİYE LOJİSTİK OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.