Markalar         Çok Satanlar         İndirimdekiler         En Yeniler         Fırsat Ürünleri
hp kartuş fiyatları, ucuz hp kartuş, hp kartuşları

HP 704 Siyah Mürekkep Kartuşu (Stok Kodu:CN692AE)

 
 
 

Marka: HP Hawlett Packard
Stok Kodu: CN692AE
Stok Birimi: Adet
Fiyatı: 9,11 USD +KDV
TL Fiyatı: 48,76 TL +KDV
KDV Dahil:
57,54 TL

 
 
 
      
 
 

 

 •   

 •  
      
   
        
   
   
   
   

  HP 704 Siyah Mürekkep Kartuşları son derece düşük maliyetli, yüksek kapasiteli, daha az maliyetle lazer kalitesinde siyah metin yazdıran kartuşlardır1. Normal kağıtta bile, soluklaşmaya dayanıklı arşiv çıktısı elde edin2. Orijinal HP kartuşlarının bilinen kalitesinin keyfini çıkarın.
  Son derece düşük maliyetli, yüksek kapasiteli Orijinal HP mürekkep kartuşlarını kullanarak yazdırma masraflarından daha fazla tasarruf edin1. HP tescilli mürekkepleri, baskı kafalarının paslanmasını ve tıkanmasını önleyerek en iyi baskıyı sağlar.
  Lazer kalitesinde metin ve net grafiklerle yüksek kaliteli belgeler yazdırın. Arşivlenmiş lazer kalitesinde belgeler, siyah metin kalitesini onlarca yıl solmadan korur.2
  Kartuş mürekkep düzeylerini kolayca izleyin ve bir kartuşta mürekkep azalsa dahi yazdırma işlerini bitirin. Orijinal HP kartuşlarını kolayca tanımak ve satın almak için HP SureSupply'ın mürekkep uyarılarını kullanın3.
  1HP 122 ve HP 301 Siyah Mürekkep Kartuşları ile karşılaştırılmıştır.
  2Asitsiz kağıtlar ve Orijinal HP mürekkepleri için kâğıt sanayi öngörüleri temel alınmıştır; ISO 11798 ve ISO 18909'a uygun olarak test edilen benzer sistemleri temel alan oda sıcaklığındaki renklendirici stabilite verileri.
  3Program özellikleri ve kullanılabilirlik ülkeye göre farklılık gösterebilir. Daha fazla bilgi için http://www.hp.com/learn/suresupply adresini ziyaret edin.

  Genel Bakış ve Spesifikasyonlar

  Genel bakış ve özellikler
  Genel Bakış HP 704 Siyah Mürekkep Kartuşları son derece düşük maliyetli, yüksek kapasiteli, daha az maliyetle lazer kalitesinde siyah metin yazdıran kartuşlardır1. Normal kağıtta bile, soluklaşmaya dayanıklı arşiv çıktısı elde edin2. Orijinal HP kartuşlarının bilinen kalitesinin keyfini çıkarın.
   
  • Ekonomik
  • Daha çok tasarruf. Çok düşük maliyetli mürekkep.
  • En iyi sonuçlar Orijinal HP mürekkep ve kağıtla alınır.
  • Siyah
  Donanım uyumluluğu HP Deskjet Ink Advantage 2060 All-in-One Yazıcı
  Ürün adı HP 704 Siyah Mürekkep Kartuşu
  Yazdırma özellikleri
  Yazıcı kartuşu renkleri Siyah
  Mürekkep damlası 13,5 pl
  Uyumlu mürekkep türleri Pigment bazlı
  Baskı kapasitesi (siyah ve beyaz) 480 sayfa*
  Sayfa üretimi dipnotu *HP Deskjet Ink Advantage 2060 All-in-One Yazıcı - K110a - J510 ile test edilmiştir. ISO/IEC 24711 veya HP test yöntemine ve kesintisiz baskıya dayanan ortalama. Gerçek kapasite basılan sayfaların içeriğine ve diğer etkenlere bağlı olarak büyük değişiklik gösterir. Ayrıntılı bilgi için bkz. http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.
  Çevre şartnameleri
  Çalışma ısısı aralığı 15 - 32° C
  Depolama Isısı -40 - 60° C
  Çalıştırma nem aralığı % 20 - 80 BN
  Boyutlar / ağırlık / garanti
  Paket boyutları (G x D x Y) 113 x 37 x 115 mm
  Paket ağırlığı 0,06 kg
  Garanti HP, mürekkep kartuşlarının, baskı kafalarının ve ilgili sarf malzemelerinin her birinin, garanti süresi boyunca herhangi bir malzeme ve işçilik hatası yaşatmayacağını garanti eder.
  Yasal feragatname Bu belgede verilen bilgiler haber verilmeden değiştirilebilir. HP ürün ve hizmetlerine ait yegane garantiler, bu ürün ve hizmetlerle birlikte sağlanan açık garanti bildirimlerinde belirtilmiştir. Bu belgede yazılı olan hiçbir şey ek bir garanti olarak yorumlanmamalıdır. HP, bu belgedeki teknik veya diğer hata ya da eksikliklerden sorumlu tutulamaz.

   

  Tüm kırtasiye ihtiyaçlarınızı 7 gün 24 saat www.protokolkirtasiye.com  sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Almış olduğunuz tüm ürünler kendi alanlarında kendini kanıtlamış ürünlerdir. Daha detaylı bilgi için 0212 293 06 81-82 telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Tüm kırtasiye ürünlerinde yılların vermiş olduğu tecrübeyle size en iyi hizmeti sunuyoruz 

   
   
     
   
   
   
   

   
   
         
   
   
   
   
   
   
   
   

    Copyright © PROTOKOL KIRTASİYE LOJİSTİK OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.