Markalar         Çok Satanlar         İndirimdekiler         En Yeniler         Fırsat Ürünleri
hp kartuş fiyatları, ucuz hp kartuş, hp kartuşları

HP 771 3'lü paket 775-ml Mat Siyah Designjet Mürekkep Kartuşları (Stok Kodu:CR250A)

 
 
 

Marka: HP Hawlett Packard
Stok Kodu: CR250A
Stok Birimi: Adet
Fiyatı: 923,88 USD +KDV
TL Fiyatı: 5.115,80 TL +KDV
KDV Dahil:
6.036,64 TL

 
 
 
      
 
 

 

 •   

 •  
      
   
        
   
   
   
   

  HP 771 775 ml'lik 3'lü paket Mat Siyah Designjet Mürekkep Kartuşları, en iyi fotoğraf kalitesindeki uygulamalarda bile müşterilerinizin beklediği yüksek kaliteyi sağlar. HP Vivid Photo Mürekkepleri, kaliteli, hızlı, kolay ve zahmetsiz yazdırma sağlayarak çabuk yanıt vermenize yardımcı olur.
  Çizimlerden fotoğraf kalitesinde satış noktası sunumlarına kadar pek çok değişik uygulamayı yazdırabilirsiniz. İç mekanda, vitrinde ve doğrudan güneş ışığından uzakta olağanüstü yazdırma kalıcılığıyla uzun süre dayanan baskılar üretin1.
  HP Vivid Photo Mürekkepleri ile yazdırma işlerinizi sorunsuz gerçekleştirin. Yerleşik akıllı teknoloji, kaliteyi ve güvenilirliği en üst düzeye taşır ve yüksek verimlilik sağlar.
  775 ml'lik 3'lü mürekkep kartuşu paketleriyle, yüksek verimlilik sağlayın ve masrafları daha da azaltın. Pratik 3'lü paketler, ayrı satılan kartuşlara kıyasla daha ucuzdur ve zamandan da tasarruf sağlar.
  1Çeşitli HP ortamları üzerinde HP Image Permanence Lab ve Wilhelm Imaging Research, Inc. tarafından gerçekleştirilen doğrudan güneş ışığından uzakta, iç mekanlardaki gösterimler için görüntü kalıcılığı derecelendirmesi. Çeşitli HP ortamları üzerinde HP Image Permanence Lab tarafından gerçekleştirilen, iç mekan vitrinde gösterim derecelendirmesi. Ayrıntılar için: http://www.hp.com/go/supplies/printpermanence.

  Genel Bakış ve Spesifikasyonlar

  Genel bakış ve özellikler
  Genel Bakış HP 771 775 ml'lik 3'lü paket Mat Siyah Designjet Mürekkep Kartuşları, en iyi fotoğraf kalitesindeki uygulamalarda bile müşterilerinizin beklediği yüksek kaliteyi sağlar. HP Vivid Photo Mürekkepleri, kaliteli, hızlı, kolay ve zahmetsiz yazdırma sağlayarak çabuk yanıt vermenize yardımcı olur.
   
  • Mat siyah    Mat siyah
  Donanım uyumluluğu HP Designjet Z6200 Fotoğraf Yazıcı serisi
  Ürün adı HP 771 3'lü paket 775-ml Mat Siyah Designjet Mürekkep Kartuşları
  Yazdırma özellikleri
  Yazıcı kartuşu renkleri Mat siyah
  Mürekkep damlası 6 pl
  Uyumlu mürekkep türleri Pigment bazlı
  Çevre şartnameleri
  Çalışma ısısı aralığı 5 - 40º C
  Depolama Isısı -40 - 60 °C
  Çalıştırma nem aralığı % 20 - 80 BN
  Boyutlar / ağırlık / garanti
  Paket boyutları (G x D x Y) 216 x 289 x 143 mm
  Paket ağırlığı 3.39 kg
  Garanti HP, mürekkep kartuşlarının, baskı kafalarının ve ilgili sarf malzemelerinin her birinin, garanti süresi boyunca herhangi bir malzeme ve işçilik hatası yaşatmayacağını garanti eder.
  Yasal feragatname HP ürün ve hizmetlerine ait yegane garantiler, bu ürün ve hizmetlerle birlikte sağlanan açık garanti bildirimlerinde sıralanmıştır. Bu belgede yazılı olan hiçbir şey ek bir garanti olarak yorumlanmamalıdır. HP, bu belgedeki teknik veya diğer hata veya eksikliklerden sorumlu tutulamaz.

   

  Tüm kırtasiye ihtiyaçlarınızı 7 gün 24 saat www.protokolkirtasiye.com  sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Almış olduğunuz tüm ürünler kendi alanlarında kendini kanıtlamış ürünlerdir. Daha detaylı bilgi için 0212 293 06 81-82 telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Tüm kırtasiye ürünlerinde yılların vermiş olduğu tecrübeyle size en iyi hizmeti sunuyoruz 

   
   
     
   
   
   
   

   
   
         
   
   
   
   
   
   
   
   

    Copyright © PROTOKOL KIRTASİYE LOJİSTİK OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.