Markalar         Çok Satanlar         İndirimdekiler         En Yeniler         Fırsat Ürünleri
hp kartuş fiyatları, ucuz hp kartuş, hp kartuşları

HP 761 3'lü paket 400 ml Koyu Gri Designjet Mürekkep Kartuşu (Stok Kodu:CR274A)

 
 
 

Marka: HP Hawlett Packard
Stok Kodu: CR274A
Stok Birimi: Adet
Fiyatı: 564,70 USD +KDV
TL Fiyatı: 3.038,48 TL +KDV
KDV Dahil:
3.585,41 TL

 
 
 
      
 
 

 

 •   

 •  
      
   
        
   
   
   
   

  HP 761 3'lü paket 400 ml Koyu Gri Designjet Mürekkep Kartuşları, net, uygun maliyetli çizimlerden yüksek kaliteli renkli sunumlara kadar tüm baskı ihtiyaçlarınızı karşılar. HP tüketim ürünleri ve Orijinal HP mürekkepleri düşük bakımla yüksek üretkenlikte baskı yapmayı sağlar.
  Orijinal HP mürekkepleriyle, kalite, sağlamlık ve çok yönlülükte benzersiz bir bileşim elde edersiniz. Hızla kuruyan, lekeye dayanıklı baskılarda her zaman canlı, net, keskin çizgiler ve parlak renkler, hatta gerçek doğal griler elde edersiniz.
  Orijinal HP sarf malzemelerinin sağladığı sorunsuz baskı ile zaman kaybettiren deneme ve yanılmalardan kurtulun. Orijinal HP mürekkepleri tutarlı sonuçlar verecek şekilde tasarlanmış ve yazıcıda test edilmiştir. Her baskıda parlaklık, netlik, doğru kalite elde edin.
  400 ml mürekkep kartuşu 3'lü paketle yüksek üretkenliği koruyun ve daha fazla tasarruf edin. Kullanışlı 3'lü paket, ayrı kartuş satın almaya kıyasla daha ekonomiktir ve zamandan da kazandırabilir.

  Genel Bakış ve Spesifikasyonlar

  Genel bakış ve özellikler
  Genel Bakış HP 761 3'lü paket 400 ml Koyu Gri Designjet Mürekkep Kartuşları, net, uygun maliyetli çizimlerden yüksek kaliteli renkli sunumlara kadar tüm baskı ihtiyaçlarınızı karşılar. HP tüketim ürünleri ve Orijinal HP mürekkepleri düşük bakımla yüksek üretkenlikte baskı yapmayı sağlar.
   
  • Koyu gri
  Donanım uyumluluğu HP Designjet T7100 Yazıcı, HP Designjet T7100 Tek Renkli Yazıcı
  Ürün adı HP 761 3'lü paket 400 ml Koyu Gri Designjet Mürekkep Kartuşu
  Yazdırma özellikleri
  Yazıcı kartuşu renkleri Koyu gri
  Mürekkep damlası 6 pl
  Uyumlu mürekkep türleri Boya temelli
  Çevre şartnameleri
  Çalışma ısısı aralığı 20 - 25° C
  Depolama Isısı -40 - 60 °C
  Çalıştırma nem aralığı %40 - 55 Bağıl Nem
  Boyutlar / ağırlık / garanti
  Paket boyutları (G x D x Y) 222,25 x 211 x 152,4 mm
  Paket ağırlığı 2,14 kg
  Garanti HP, mürekkep kartuşlarının, baskı kafalarının ve ilgili sarf malzemelerinin her birinin, garanti süresi boyunca herhangi bir malzeme ve işçilik hatası yaşatmayacağını garanti eder.
  Yasal feragatname HP ürün ve hizmetlerine ait yegane garantiler, bu ürün ve hizmetlerle birlikte sağlanan açık garanti bildirimlerinde sıralanmıştır. Bu belgede yazılı olan hiçbir şey ek bir garanti olarak yorumlanmamalıdır. HP, bu belgedeki teknik veya diğer hata veya eksikliklerden sorumlu tutulamaz.

   

  Tüm kırtasiye ihtiyaçlarınızı 7 gün 24 saat www.protokolkirtasiye.com  sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Almış olduğunuz tüm ürünler kendi alanlarında kendini kanıtlamış ürünlerdir. Daha detaylı bilgi için 0212 293 06 81-82 telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Tüm kırtasiye ürünlerinde yılların vermiş olduğu tecrübeyle size en iyi hizmeti sunuyoruz 

   
   
     
   
   
   
   

   
   
         
   
   
   
   
   
   
   
   

    Copyright © PROTOKOL KIRTASİYE LOJİSTİK OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.