Markalar         Çok Satanlar         İndirimdekiler         En Yeniler         Fırsat Ürünleri
hp kartuş fiyatları, ucuz hp kartuş, hp kartuşları

HP 655 Camgöbeği Mürekkep Kartuşu (Stok Kodu:CZ110AE)

 
 
 

Marka: HP Hawlett Packard
Stok Kodu: CZ110AE
Stok Birimi: Adet
Fiyatı: 10,32 USD +KDV
TL Fiyatı: 57,14 TL +KDV
KDV Dahil:
67,43 TL

 
 
 
      
 
 

 

 •   

 •  
      
   
        
   
   
   
   

  HP 655 Camgöbeği Mürekkep Kartuşları, suya, bulaşmaya ve solmaya dayanıklı canlı renkler ve net grafikler içeren yüksek kaliteli pazarlama malzemeleri ve fotoğraflar üretir. Yeni, daha düşük bir maliyet ile üstün HP kalitesinin avantajlarından yararlanın.
  Bildiğiniz ve güvendiğiniz HP kalitesi artık her zamankinden daha uygun fiyatlı – aynı maliyete 2 kat daha fazla sayfa yazdırın1. Suya, solmaya ve bulaşmaya dayanıklı göz alıcı pazarlama malzemeleri ve fotoğraflar yazdırın2.
  Yepyeni Orijinal HP mürekkep kartuşlarını kullanarak leke veya sızıntılar için kaygılanmadan göz alıcı sonuçlar elde edin. Tüm Orijinal HP mürekkep kartuşları, hataya neden olmayacak şekilde tasarlanmış ve yazıcı kafası hasarını önleyecek şekilde formüle edilmiştir.
  Başarıya ulaşmanız için gerekenleri yazdırırken çevre üzerindeki etkinizi de azaltın. HP Planet Partners34 aracılığıyla kartuşları ücretsiz, kolay geri dönüştürme imkanı elde edin.
  1Asitsiz kâğıtlar ve Orijinal HP mürekkepleri için kâğıt sanayi öngörüleri temel alınmıştır; oda sıcaklığında renk dayanıklılığı, ISO 11798 ve ISO 18909 standardı temelinde sınanan benzer sistemlere dayanır.
  2Asitsiz kâğıtlar ve Orijinal HP mürekkepleri için kâğıt sanayi öngörüleri temel alınmıştır; oda sıcaklığında renk dayanıklılığı, ISO 11798 ve ISO 18909 standardı temelinde sınanan benzer sistemlere dayanır.
  3Geri dönüştürülen malzeme yüzdesi, boş ağırlığa dayanır.
  4Programın piyasada bulunabilirliği değişiklik gösterir. Orijinal HP kartuşu iade ve geri dönüşümü, HP Planet Partners programı aracılığıyla Asya, Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika'da bulunan 47 ülkede/bölgede halen mevcuttur. Daha fazla bilgi için, şu adresi ziyaret edin: www.hp.com/recycle.

  Genel Bakış ve Spesifikasyonlar

  Genel bakış ve özellikler
  Genel Bakış HP 655 Camgöbeği Mürekkep Kartuşları, suya, bulaşmaya ve solmaya dayanıklı canlı renkler ve net grafikler içeren yüksek kaliteli pazarlama malzemeleri ve fotoğraflar üretir. Yeni, daha düşük bir maliyet ile üstün HP kalitesinin avantajlarından yararlanın.
   
  • Ekonomik
  • Düşük maliyetle kaliteli baskı
  • Orijinal HP mürekkebi ile üstün sonuçlar.
  • Mavi    Mavi
  Donanım uyumluluğu HP Deskjet Avantajlı Mürekkepli 3525, 4615, 4625, 5525, 6525 e-All-in-One
  Ürün adı HP 655 Camgöbeği Mürekkep Kartuşu
  Yazdırma özellikleri
  Yazıcı kartuşu renkleri Mavi
  Mürekkep damlası 5,5 pl HDW, 1,3 pl LDW
  Uyumlu mürekkep türleri Boya temelli
  Baskı kapasitesi (renkli) 600 sayfa
  Sayfa üretimi dipnotu HP Deskjet Avantajlı Mürekkepli 3525 e-All-in-One'da test edilmiştir. Ortalama değer için ISO/IEC 24711 veya HP test yöntemleri ve kesintisiz baskı temel alınmıştır. Gerçek baskı kapasitesi basılan sayfaların içeriğine ve diğer etkenlere bağlı olarak büyük değişiklik gösterir. Ayrıntılı bilgi için bkz. http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.
  Çevre şartnameleri
  Çalışma ısısı aralığı 5 ile 50°C
  Depolama Isısı -40 ile 70°C
  Çalıştırma nem aralığı %5-80 bağıl nem
  Boyutlar / ağırlık / garanti
  Paket boyutları (G x D x Y) 107 x 24 x 115 mm
  Paket ağırlığı 0,04 kg
  Garanti HP, mürekkep kartuşlarının, baskı kafalarının ve ilgili sarf malzemelerinin her birinin, garanti süresi boyunca herhangi bir malzeme ve işçilik hatası yaşatmayacağını garanti eder.
  Yasal feragatname HP ürün ve hizmetlerine ait yegane garantiler, bu ürün ve hizmetlerle birlikte sağlanan açık garanti bildirimlerinde sıralanmıştır. Bu belgede yazılı olan hiçbir şey ek bir garanti olarak yorumlanmamalıdır. HP, bu belgedeki teknik veya diğer hata veya eksikliklerden sorumlu tutulamaz.

   

  Tüm kırtasiye ihtiyaçlarınızı 7 gün 24 saat www.protokolkirtasiye.com  sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Almış olduğunuz tüm ürünler kendi alanlarında kendini kanıtlamış ürünlerdir. Daha detaylı bilgi için 0212 293 06 81-82 telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Tüm kırtasiye ürünlerinde yılların vermiş olduğu tecrübeyle size en iyi hizmeti sunuyoruz 

   
   
     
   
   
   
   

   
   
         
   
   
   
   
   
   
   
   

    Copyright © PROTOKOL KIRTASİYE LOJİSTİK OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.